Counter-Strike 1.6 - Nowa grafika + problem z FPS

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem nowej płyty głównej Gigabyte GA-K8N51GMF-9, zintegrowana grafika: Geforce 6100 (256Mb), Procesor: Sempron 3000+. Problem tkwi w FPS. Windows świeży ( XP" Profesional). DirectX 9.0c zainstalowany + inne programy. Po instalacji Steama i uptade CS’1.6 przeszedłem do zakładki ustwienia Wideo. Ustawiłem grafike na 800/600 / 32Bity. I nie wiem dlaczego, ale jak gram to mam tylko 60fps max. To już na starej grafice Radeon 9200 (128mb) miałem 72fps i gra płynnie chodziła. Nie jestem maniakiem podkecania FPS na maxa. Ale chciałbym przynajmniej zrobić, żeby było te 72FPS. Powiedzcie czy jest możliwość? Jakieś komendy wpisać? Czekam na wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam - Łukasz

sterowniki jakie masz ?> mam nadzieję że najnowsze , jeżeli nie ( lub posiadasz stery dołączone z kartą ) wejdź na stronę nvidii i sciągnij najnowsze

A może wystarczy w konsoli wpisać fps_max 100 (lub 72)? :roll: :roll:

igorenek dobrze mówi :slight_smile: przy takim kompie powinno wszystko śmigać na 100 fpsach :slight_smile:

Wyłącz synchronizacje pionową w ustawieniach grafiki i powinno być 100 fps.

Słyszałem o tym, ale nie wiem dokładnie gdzie to się ustawia.

Płyta główna jest jedna z nowszych. Sterowniki są najnowsze.

Hmm… sprawdzę

Prawy przycisk myszy --> Właściwości --> Ustawienia --> Zaawansowane --> “Zakładka z nazwą karty graficznej” --> Ustawienia OpenGl

w ustawieniach grafiki jest synchronizacja pionowa

Przeszukałem prawie chyba wszystko, ale synchronizacji pionowej nie znalazłem:

s13zti.jpg

Złączono Posta : 22.03.2006 (Sro) 13:35

Probem rozwiązany:

s144nt.jpg

Po wpisaniu w konsoli fps_max 100 wszystko fajnie chodzi

Pozdrawiam i dziękuję:

Łukasz