Counter-Strike 1.6 - problemy z zacinaniem

Witam, otóż mam taki problem…

Gdy włączam CSa jest wszystko normalnie, ale gdy wejdę na jakikolwiek server automatycznie zawiesza się cała gra. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem - wcześniej nie było problemów… Musiałem zrobić reinstalację Counter Strike`a i od tamtej pory już zaczął się ww. problem. Raczej to nie powinna być wina sprzętu bo chodzą mi o wiele, że tak powiem “cięższe” gry, typu Cod 5, Wiedźmin itd - wiadomo CS nie ma takich wymagań… Spojrzałem w ustawianiach i mam tak jak wcześniej, więc nie wiem czym może być to spowodowane. Proszę o Wasze opinie i pomoc. Pozdrawiam.

A z pingiem wszystko jest ok?

Słyszałem o czymś takim, że jak się wchodzi z bardzo dużym pingiem i automatycznie wywala to się gra zacina.

a jakiego cs używasz i jak długo …

czy próbowałeś przeinstalować patcha lub zainstalować innego ?

w najgorszym przypadku można przestawić w Options coś

Spróbuj reinstall cs i zainstaluj pózniej patch V23 do katalogu cs i powinno chodzic.

Ehm… po co patche do steama? Bo oczywiście takiego posiadasz?

Dzięki za odzew, mam steama więc nie potrzebuję żadnych patchy. Ping mam niski - 15-40 maks. (szybki net :P). Reinstalacja ? hmm próbowałem kilka razy i żadnego skutku… Próbowałem też pobawić się opcjami w grze, ale… nic. Na ironie działa tylko w trybie okna i 16bit -.- więc za bardzo nie da się tak grać.

Pozdrawiam Sec.

Dodane 26.05.2009 (Wt) 17:40

Witam ponowie. Temat można zamknąć - problemy ustąpiły : )))) =D. Dziękuję za Wasza pomoc i opinie. Pozdrawiam Sec.