Counter Strike 1.6 Steam......prośba o pomoc

Witam, słuchajcie moglibyście mi pomóc ?? mam mały problem z grą Counter Strike 1.6 Steam, otóż, gdy odpalam system windows jest wszystko ok, ale gdy chcę włączyć Steama nie mogę, klikam na ikonke i mi się nic nie wyświetla co ważne w Menedżerze zadań Windowsa w procesach, właśnie widnieje proces Steam, ciekawe nie włącza mi się ale jest czynnym procesem, próbowałem wiele metod, np : odinstalowałem Steama, i ponownie go zainstalowałem, nie wiem co mam robić, wiecie jaki to jest błąd ?? za pomoc dziękuje z góry.

Przeinstaluj STEAM’a.

:slight_smile:

Kiedyś też miałem takie coś. Spróbuj przeskanować kompa antywirem i usuń zbędny syf. Przyznam szczerze, że pomógł mi dopiero format…

Może i masz racje, zobaczcie jaki mam błąd, wykasowałem wszystko co było związane z Counter Strike wszystko ze Steamem, zainstalowałem jeszcze raz, znowu się nie chce włączyć, ale za to wyskakuje taki błąd :

c15a2493a094a85dm.png

co powiecie na to ?? bo ja nie wiem co mam robić…

Popraw tytuł na konkretny.

@ Monczkin

Temat poprawiony, nie wiem czy dobrze, ale poprawiłem

@ Pomoc

To jak pomożecie mi ?? nie wiem co robić, błąd pokazałem w poprzednim moim poście ( przed monczkinem ) , próbuje ustalić jaka jest przyczyna błędu, tylko że na razie kasuje wirusy…co muszę zrobić ??

Słaby necik, albo poprostu coś ci go blokuje,

Jaki internet??

Wyłącz firewalla i antywiruska