Counter-Strike 1.6 STEAM

ściągnąłem sobie

Counter-Strike 1.6 STEAM

poczytałem tu troche postów i nie wiem w końcu , czy żeby sobie pograć w sieci , to musze mieć

HL2 i CS [pełne wersje] ??? ,

to jest mod do gry w sieci ,

po uruchomieniu pokazuje mi sie ikonka z serwerami , ale jak chce wejść to mi odpala jakąś strone główną , tam są [pakiety-mapy , żeby sobie ściągnąć to trzeba zapłacić]

znalazłem w necie mapy , ale nie wiem czy ściągać , niektóre mają nawet kilkadziesiąt mega , a jedna kilkaset

ptanie :

  • ta gra wymaga posiadania pełnej wersji Half Life i Counter Strike , żeby grać w sieci ???

.

Tak aby grac to trzeba miec pełną orginalna wersje Half Life z orginalnym cd keyem.

A counter strika znajdziesz w sieci.

I muszisz miec Cheating death :slight_smile:

ale mam mod-a czyli ten dodatek CS , to chyba powinien działać , bez tych dwóch gier ??? , czy nie ???

1.Instalujesz HL

2.Sciągasz hl1110 i csv15full

3.Instalujesz te dwa mody

4.Ściągasz C-D (Cheating-Death)

5.Instalujesz C-D

6.Włączasz C-D i je updatujesz

7.Włączasz gre

8.Wchodzisz Play CS

9.Play Online

10.Add ip

11.Wpisujesz ip i naciskasz ok

12.Pojawia sie serwer i naciskasz na niego 2 razy :slight_smile:

yyyyyyyyyyyyy

ja mam ale tylko mod-a [steam] , myślałem że sobie pogram , pisało że jest darmowy i do gry tylko w necie , niepotrzebnie go ściągałem [prawie 3 godziny]

NestoR: Tak się robiło 3 lata temu… teraz jest steam…

M@rek: By grać w 1.6 musisz mieć oryginalny HL1 i/lub założone konto w steamie jak masz konto to wystarczy :wink: Ściagasz CS wchodzisz na konto i wjo. Nic wiecej

AAA sorry :oops: nie zauwazyłem ze cs 1.6 :oops:

bez orginalnego cd-keya nie pograsz …

sam program steam z cs1.6 jest darmowy, ale zeby grac na necie trzeba miec cd keya

:o

nie musi miec

Teraz już większość serwerów jest na VAC2 więc… CD poszedł w zapomnienie :stuck_out_tongue:

Przeciez widzisz ze

:evil:

Jak bys czytał posty to bys to widział :?