Counter Strike Condition Zero

Witam

Mam problem chcę sobie z kolegą pograć w gre co w tytule przez sieć. Nie wiem jak się dołącza do gry jest tylko żeby server zrobić i grę ale nie wiem jak się do niego dołączyć.

Proszę o pomoc.

to tak

rejestrujesz sie w steam i rejestrujesz cd key od cs [instaluje sie razem ze cs]

zakladasz serwer

potem odpalasz ikonke steamu

potem zakladka favourits prawoklik i wpisujesz ip serwera potem enter

potem klikasz 2 razy na serwer i laduje sie gra

potem milej zabawy zyce

A nie ma jakiejś prostszej metody bo mi sie wlasnie nie chce rejestrowac na steamie :frowning: jakis blad pod koniec wyskakuje gra oczywiscie oryginal i cd-key

to tylko przez kabel mozna inacaej niestety :frowning:

No ja jestem z kumplem kablem podpiety bo mam siec on mieszka dwa pietra wyzej i normalnie jest tylko wlasnie nie niem jak to zrobic :frowning:

Jaki bład?

A nawet dokładnie nie wiem bo to rano robiłem i nawet nie zwróciłem większej uwagi na ten błąd. Ale teraz próbuje jeszczer raz może coś z tego wyjdzie :slight_smile: Jak jest inny sposób to proszę piszcie!!

multiplayer

lan game

refresh robisz i tam powinien byc serwer kolegi

Ktos z was tworzy gre. Nastepnie ten ktos sie chce podlaczyc wciska tylde i wpisuje:connect i adres ip wewnetrzny kolegi np.connect 192.156.2.4

Dzięki Serek Twoja metoda działa.

no musi dzialac bo we wszystkich grach typu CS tylko naciskajac klawisz pod ESC “`” wydajesz komendy grze, takie jak np polaczenie, przeladowanie mapy, ponowne zaladowanie, nagrywanie itd :smiley: gra ma pelno opcji lecz jeszcze nie wyczailem wszystkich :stuck_out_tongue: