Counter Strike Global Ofensive Fps

Witam mam takie pytanie grając mecze turniejowe 5on5 mam fps w granicach 150 niekeidy zlatują do 80 / 70. Parametry mam takie nvidia gt 520 2 gb 64 bit core 2 duo e6300 1.8 ghz i 4 gb ram i mam pytanie czy po podkręceniu tego procesora fpsy by bardziej wzrosły i by nie spadały do tych 70 ( wiem że 70 fps to dużo ale niekiedy odczuwam ścinki ) czy jednak wymienić tą kartę graficzną ?

Wymień kartę.

Nic nie musi wymieniać. Ping zależy od wielu czynników. Po pierwsze to gdzie stoi serwer i jaka firma go hostuje a po wtóre to pingi graczy na serwerze.

Wymiana karty nic tu nie da a jedyne, co powinieneś zrobić tu ustawić parametry gry na jak najmniejsze. Grałem klanowo w Fear Combat i znam temat od podszewki. Zmniejszenie parametrów gry miało wpływ na płynność gry.

Kolejna kwestia to komunikatory głosowe, które są nieodzowne podczas meczu klanowego.

Rozumiem, że takowych używacie a jeżeli tak to, jakich?

Kolego tu nie mowa o pingu tylko o fpsach, a przycinki o których mowa to wg opisu mikro przycięcia, a nie freezy spowodowane pingiem. Co jak co, ale 520 na 64bit szynie to wg mnie sporo za mało jak dla nawet takiego tytułu jakim jest CS:GO.

Kolego. W brew pozorom ping w grach online ma dość znaczmy wpływ na ilość fps’ów.

Nie zapominaj, że podczas takiego meczu lokacja jest doczytywana w czasie rzeczywistym a co za tym idzie odczyt mapy zależy właśnie od pingu.

Wystarczy, że jeden z graczy ma wysoki lub skaczący ping i cały serwer odczuwa to właśnie poprzez lagi gdyż serwer ustawia się do najwyższego a nie najniższego pingu.

Do tego dochodzi jeszcze optymalizacja samej gry, która (znając życie) do pierwszego patch’a jest zwykle zrąbana.

Tak na marginesie.

Counter Strike Global Ofensive wymagania sprzętowe:

Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 7.6 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Tak faktycznie karta graficzna jak i reszta podzespołów jest za słaba…ehhhh….

może i za słaba ale 150 fps jest to lekiem na mikro przycięcia będzie wmiana karty ? podkręcenie procesora nic nieda ?