Counter strike global offensive VS S.K.I.L.L Special Force 2 wyjaśnienie różnic

Czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego w grze CS GO daje sobie rade a gdy gram w  S.K.I.L.L Special Force 2 prawie nic mi nie wychodzi.

Po prostu wychodzi że w jedną grę jesteś dobry a w drugiej nie - proste. 

 

 

Ale trudność gry/balistyka przemawia nad CS

Niektórzy są lepsi w szachy niż w pokera, ja np. w cs’a ostatnio utrzymuję się w pierwszej trójce na meczach, choć jakiś czas byłem w tym n00bem. Wszystko zależy od kilkunastu czynników - z kim grasz, czy tytuł nie jest zabugowany lub czy gracze nie korzystają z oszustw. 

No akurat w CS:GO bugów nie brakuje, zwłaszcza jeżeli chodzi o hitboxy, które są beznadziejne chyba od zawsze i jeszcze tego nie naprawili (co nieco poprawili, ale wciąż jest dużo problemów). A tragiczne serwery z tickrate 64 wiele nie pomagają (no chyba, że grasz na Faceit bądź ESEA, to wtedy problem lipnych serwerów raczej nie istnieje) :P.

Chiterów też nie brakuje, zwłaszcza na najwyższych rangach, chociaż ci i tak są wszędzie.

 

 

Co do pytania autora… po prostu bardziej do Ciebie chyba przemawia CS i tyle :P.

W SKILL wszędzie są cheaterzy. Wgraj sobie cheaty i będą równe szanse :slight_smile:

 

Takie coś proponują tylko dzieci.