Counter Strike Global Offensive zacina się

Witam!

Wczoraj kupiłem grę Counter Strike Global Offensive i mi się tnie i nie da się grać.Komputer spełnia wymagania, a sterowniki zaktualizowałem i nie wiem od czego się tnie pomóżcie.

 

Mój komputer:

Procesor: Pentium® Dual- Core E5200 @ 2.50GHx 

Ram: 2 Gb

System: Windows 7 32bit

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT

Temperatury podzespołów to znaczy CPU i GPU były sprawdzane?

Jaki posiadasz zasilacz?

Ustawienia gry zmniejszałeś ?

Temperatura procesora ok. 50 stopni a karta graficzna; ok. 40 stopni

Zasilacz: Tracer Tracer Be Cool 420W Silent

Ustawienia gry zmniejszałem na najmniejsze i dalej się tnie

Na jakiej rozdzielczości grasz ?

Czym objawiają się zacięcia ?

Sterowniki aktualne ?

Gra się tnie od razu po włączeniu gry

Sterowniki aktualizowałem dzisiaj programem SlimDrivers i chyba są aktualne i teraz pobieram jeszcze aktualizacje nvidia 342.0.1 driver

Na każdej rozdzielczości się tnie

Zużycie procesora mam cały czas 100 % i nie wiem dlaczego.

 

 

Bo masz słaby procek. 

Sterowniki najlepiej pobierać bezpośrednio ze strony producenta, zamiast przypadkowych wyszukanych przez program.

Sprawdź, który proces zajmuje tyle procesora, bo dopóki nie rozwiążesz tego problemu to na pewno gra będzie się zacinać.

Ale wcześniej tak nie było.

Miałem kiedyś tą grę tylko pirata i działało normalnie nie zacinało się a teraz mam oryginalną wersje i się tnie.

 

Istnieje coś takiego jak aktualizacje więc i lepsza grafa i mechanika ciągnie ze sobą mocniejsze wymagania :slight_smile:

a jak dokupię 2 gb ram to będzie lepiej działać?

 

Minimalnie może dodać więcej “mocy” przy używaniu komputera w czynnościach typowo biurowych ale nie w grach w tym przypadku.Ten komputer jest za słaby do Cs Go,gdyż posiada słaby procesor nie mówiąc o karcie graficznej.

Nie wspominając o tym ,że posiadasz kiepskiej jakości zasilacz i do tego z czarnej listy zasilaczy.Kwalifikuje się on raczej do wymiany.

Podaj jeszcze model płyty głównej to może będzie możliwość wymiany procesora na lepszy.

Ogólnie mówiąc to zrób to co napisano powyżej plus ewentualnie pomyśl nad modernizacją tego komputera.

Gra już działa płynnie bez zacinania zaktualizowałem sterowniki karty graficznej ze strony producenta i zmniejszyłem grafikę i działa 

Ten komputer jest z 2009 roku a więc stary i myślałem o wymianie wymianie podzespołów.

Zasilacz jakiś czas temu był wymieniany bo stary sie zepsuł.

Płyta Główna Intel Desktop Board DG33FBC OEM