Counter Strike - ping

(Hawrocik2002) #1

Witam :slight_smile:

Mam problem. Gdy gram w cs mam bardzo wysoki ping (500-2000), chodziaż gg, skype, firewall jest wyłączone.. Jak zrobić żebym miał normalny ping?

(To3kov) #2

jaki masz komputer a najwazniejsze jaka karte graficzna . na jakich ustawieniach grasz???

(Hawrocik2002) #3

Radeon X1950 Pro Sapphire 512 MB DVI

(Morgenowsky) #4

Spróbuj tego.

Counter Strike - zmniejsz ping

BTW. Nie wiedziałem, że ping zależy od karty graficznej :roll:

(Addamko) #5

Też to miałem.

Musisz zmienić w ustawieniach grafiki np rozdzielczość, szczegóły itd na mniejszą, wyłączyć i włączyć jeszcze raz gre. Pozmieniać z powrotem i ból jak ręką odjął

(Hawrocik2002) #6

Dzięki. Już mam normalny ping;)

Ale mam jeszcze jeden problem. Otóż mam internet radiowy. I moim kumple mogą grać na takim jednym serwerze, a ja nie..:frowning: Czy jest to spowodowane dostawcą internetu?

(Addamko) #7

A co Ci się wyświetla?

(Hawrocik2002) #8

Wygląda tak jakby ten serwer był wyłączony, ale inni grają;/

(Addamko) #9

co wyskakuje? wyłącza po prostu?

(Hawrocik2002) #10

w ulubionych naciskam na serwer i wyskakuje info o serwerze, ale jak daje POŁĄCZ to nie raguje. Próbowałem też w konsoli (connect i ip) ale wtedy niby wczytuje ale po paru sec wywala. A wszystkieinne serwery mi wchodzą.

(Addamko) #11

niestety ja nie wiem

(Pizdek1) #12

Może zakup oryginalną gre , co ? Nie stac cie na steam ? powinny bany za piractwo tutaj leciec

(Hawrocik2002) #13

Bana to ty możesz dostać za bezmyślność. Mam orginalną grę. Moje ID to Hawrocik, więc jeśli chcesz to wyslij zapro do znajomych to sie przekonamy cwaniaczku, jeśli oczywiście posiadasz STEAM, w co wątpie...

P.S. zal mi Ciebie! !!

(Hawrocik2002) #14

Słuchajcie znowu mam ten sam problem z pingiem! Próbowałem dwóch sposobów:

-http://www.cs16.pl/artykuly/Zmniejszanie_pingu_(ustawienia_rate_w_CS_1.6,18.html

-zmiana rozdzielczości

i nic nie pomaga! Ping mam nawet 2000;/

(klopas) #15

skontaktuj się z adminem sieci...

(Jasinski Mariusz4) #16

A ja wiem jak można (ale nie jestem pewien) zmniejszyć ping :smiley:

ja defragmentuję wszystkie dyski (w szczególności C:) i jakąś tak nie skacze (przynajmniej mi) :wink: