Counter Strike - ping

Witam :slight_smile:

Mam problem. Gdy gram w cs mam bardzo wysoki ping (500-2000), chodziaż gg, skype, firewall jest wyłączone… Jak zrobić żebym miał normalny ping?

jaki masz komputer a najwazniejsze jaka karte graficzna . na jakich ustawieniach grasz???

Radeon X1950 Pro Sapphire 512 MB DVI

Spróbuj tego.

Counter Strike - zmniejsz ping

BTW. Nie wiedziałem, że ping zależy od karty graficznej :roll:

Też to miałem.

Musisz zmienić w ustawieniach grafiki np rozdzielczość, szczegóły itd na mniejszą, wyłączyć i włączyć jeszcze raz gre. Pozmieniać z powrotem i ból jak ręką odjął

Dzięki. Już mam normalny ping;)

Ale mam jeszcze jeden problem. Otóż mam internet radiowy. I moim kumple mogą grać na takim jednym serwerze, a ja nie…:frowning: Czy jest to spowodowane dostawcą internetu?

A co Ci się wyświetla?

Wygląda tak jakby ten serwer był wyłączony, ale inni grają;/

co wyskakuje? wyłącza po prostu?

w ulubionych naciskam na serwer i wyskakuje info o serwerze, ale jak daje POŁĄCZ to nie raguje. Próbowałem też w konsoli (connect i ip) ale wtedy niby wczytuje ale po paru sec wywala. A wszystkieinne serwery mi wchodzą.

niestety ja nie wiem

Może zakup oryginalną gre , co ? Nie stac cie na steam ? powinny bany za piractwo tutaj leciec

Bana to ty możesz dostać za bezmyślność. Mam orginalną grę. Moje ID to Hawrocik, więc jeśli chcesz to wyslij zapro do znajomych to sie przekonamy cwaniaczku, jeśli oczywiście posiadasz STEAM, w co wątpie…

P.S. zal mi Ciebie! !!

Słuchajcie znowu mam ten sam problem z pingiem! Próbowałem dwóch sposobów:

-http://www.cs16.pl/artykuly/Zmniejszanie_pingu_(ustawienia_rate_w_CS_1.6,18.html

-zmiana rozdzielczości

i nic nie pomaga! Ping mam nawet 2000;/

skontaktuj się z adminem sieci…

A ja wiem jak można (ale nie jestem pewien) zmniejszyć ping :smiley:

ja defragmentuję wszystkie dyski (w szczególności C:) i jakąś tak nie skacze (przynajmniej mi) :wink: