Counter-strike problem z mapami

Witam, mam problem z c’s 1.6 ,na początku było ok ale zrobili zmiane mapy i wyskakuje mi taki komunikat

beztytuuvh2.png

mój kolega powiedział żebym wykasował wszystkie mapy z folderu Counter-Strike/maps wiec wykasowalem ale i tak nie dziala :-?

nie raz też mnie wywala z serwera, normalnie wchodze a potem przenosi mnie spowrotem na wybor serwerow

prosze o pomoc

Usuń te mapki i pobierz przez serwer :wink:

potwierdzam… pewnie grasz na różnych serwerach i niestety mapki mogą sie różnić :confused:

dobra to powiedzcie krok po kroku jak to robić bo gram 2 dzień w cs i jak narazie nie znam sie na tym :?

moglibyście też powiedzieć jak podlaczyc mikrofon bo niby dziala niby nie :?

pozdro

Grasz na jednym serwerze czy tam gdzie jest wolne ?

Heizel po pierwsze komunikat znaczy, że mapa u ciebie i ta na serwerze - różnią się.

Po drugie - jest to standardowa mapa i one są wbudowane w steamie!

Skasuj czym prędzej z folderu

C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\nazwa konta\counter-strike\ cstrike\maps

Ja nie ściągam nigdy syfu, który znajduje się na serwerach - dźwięki, modele, mody itd. wprowadzając komendę cl_allowdownload 0 w konsoli.

Większość ciekawszych i znanych map można pobrać np. tutaj (podzielone na kategorie).

Wybierz sobie pare serwerów na których nie masz tego błędu i dodaj do FAVORIT :slight_smile:

Jest to niemożliwe.

Jedynym uzasadnieniem jest, że autor zmienił język w steamie i kasuje z folderu cstrike , a powinien wymazać z folderu cstrike_polish (czy coś w tym stylu). W poprzednim poście pogrubiłem cstrike, ale zapomniałem się odnieść że może istnieć cstrike_polish :!:

Dlatego

C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\nazwa konta\counter-strike\cstrike\maps

lub

C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\nazwa konta\counter-strike\cstrike_polish\maps

Racja…

Wykasuj mapki z

i później uzbrój sie w cierpliwość… każda mapka będzie sie ściągać.

dziękuje za pomoc wszystkim, jutro sprobuje zrobic to co mowiliscie :slight_smile:

pozdrawiam