Counter Strike skąd moge ściągnąć

gdzie moge ściągnąć Counter Strike może wiecie jak tak to napiście strone

Counter-Strike jest płatny więc nie ściagniesz go legalnie

Jak ściągniesz pirata to nie będziesz miał własnego numeru seryjnego gry bez którego nie założysz konta niezbędnego do gry w sieci - a to podstawa. Ale warto grę kupić, CS Source nie jest drogi i najważniejsze… nie nudzi się 8)

hyba tak srobię

no 50 zł to troche duż o ale niema wyjścia

no to dzięki

source kosztuje 89 zł ale 1.6 49 zł

Counter-Stkie 1- Anhology kosztuje 45 zł :stuck_out_tongue: ja kupiłem przez neta + przesyłka 15zł przez neta kupiłem w jakimś sklepie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Conter-Strike możesz sciągnąć ale to bedzie nielegalne wtedy ale jak bedziesz sicagać to non-steam’a ale bedziesz mial opoznienie (latency) nieziemskie ponad 170 :smiley: i bedziesz mogol grac tylko na paru serverach iezabezpieczonych przez VCA :stuck_out_tongue:

CS jest płatny i nie opłaca się nawet grać w niego nielegalnie bo to już nie to samo :slight_smile: polecam popatrzeć po różnych sklepach w necie na pewno znajdziesz tanio - lub tak jak napisał RooB - kup sobie CS Anthology :slight_smile:

PS. Ekstra - ja za temat “skąd mogę wziąść (pobrać) szanty pod tytułem xxxx”, no nie ważne jakim :smiley: - mój temat od razu poszedł do kosza i powiedziano mi “piratom nie pomagamy” - tylko, że napisał to jakiś fachowiec który nie wie o tym, że niektóre wersje szant są po prostu darmowe i można je legalnie pobrać np. z… WP :confused: chodzi o to że wykonują je młodzi artyści którzy chcąc się wybić dają swoje utwory za darmo :confused: a ktoś mnie z góry jak pirata potraktował :confused: - dzięki