Counter-Strike-Source problem z pingiem

Witam. Mam problem z grą multiplayer counter strike source. Otóż podczas grania mam zbyt wysoki ping (przez co mam lagi). Wszyscy gracze mają pingi od 30-50 a ja 150 lub dochodzi do 800. Niewiem co mam zrobić, nie moge grać z powodu lagów i czasami wychodzi (kicked by konsole : your ping is too high ) Pomóżcie pozdro

mam ten sam problem z Call’em 2. Czasami mam taki ping że mogę wejść tylko na serwery powyżej 500. Ale u mnie po jakimś czasie to mija.

po pierwsze to może jesteś w sieci??.. może masz radiówkę. Może jakiś syf na kompie … może jakiś lipny net…

może mo0głbym tak gdybać parę chwil i jeszcze sięrozpisać ale diagnozy nie podam bo nie pasiadam jeszcze licencji wróżki :x

dobra, masz tą licencje, a neta mam 2Mb, przy graniu nic nie włączam (gg,emule itp.) proszę chociaż jakieś rady lub programy

Jaki ten net?? Kablówka, radiowy, sieć osiedlowa, Neostrada??

dokładnie jakiego neta 8)

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 19:15

spróbuj usunąć config…

Sąsiad mi zakładał neta, kablówa. A o jakie configi ci chodzi?? a jak tak to jak je usunąć?

Configi sa zapisane w folderze gdzie masz CS’a przy Source nie wiem jak jest ja mam 1.6 i to jest tak C:/Program Files/Valve/steam apps/counter-strike-source(chyba)/cstrike/ i wszystkie pliki ktore otwierasz np notatnikiem to cfg(configi) maja tam takie komendy np kucanie, strzelanie, chodzenie. Ja polecam poszukac na http://www.board.counte-strike.pl wejdz w dzial KOMPEDIUM WIEDZY i odszukaj topic o FPS I PINGACH. Napewno jest(wszystko to jest w sekcji do CS 1.6 ale do Source mysle ze powinno pasowac)

bartus2003 mówiłeś już o tym, ale czy CS 1.6 nie jest darmowy?? Jest do ściągnięcia z Wirtualnej Polski i piszą że darmo. http://gry.wp.pl/filtr;1,14;x;gra,48,67 … ;core.html

no mowiłem o tym, jednak teraz jestem juz chyba pewien że trzeba miec klucz zeby aktywować i grać legalnie…

ale nie twórrzmy podtematu…

ja mam też ten problem ale ściągłem cFosSpeed i troche mi spada ale dalej rośnie. zawze mi skakał 70-800+ a teraz skacze 90 - 300. Polecam