Counter Strike: Source - wybuch bomby zawiesza grę

(Blady2012) #1

Counter Strike: Source - wybuch bomby zawiesza grę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, próbowałem już na wielu ustawieniach i dalej to samo, w dodatku gra z botami się tnie.

Wiecie jak to naprawić ??

(kosti1) #2

wylacz synchronizacje pionową w ustawieniach karty graficznej to bedziesz miał 100fps,a to ze ci sie zawiesza podczas wybuchu to troche dziwne

(Blady2012) #3

Ponadto w niektórych miejscach w grze (głównie tunele) mam w powietrzu takie dziwne białe kropki. Co to może być ?? a i skąd wziąć waypointy do botów ??

(kosti1) #4

a ustawine masz na 3d czy na opengl??

(Blady2012) #5

w cs s nie znalazłem takiej opcji która umożliwia to zmienić

(kosti1) #6

a tak wogóe to jest orginał??

(Blady2012) #7

tak jest to oryginał zakupiony w komputroniku, moje konto na Steam to Punisher1948

(kosti1) #8

powinna byc wejdz do gry jak masz npisane tam find sever masz tez options opcji video ustawiasz rozdzielczosc tam masz do wyboru "software" "3d" "opengl" ma byc na opengl

(Blady2012) #9

Counter Strike Source jest już częściowo po polsku, przejrzałem całe ustawienia i niestety nigdzie nie widzę opcji o których wspominasz

(kosti1) #10

ja mam cs 1.6 wiec nie wiem powinna byc opcja w video renderer i tam zmieniasz

-- Dodane 12.09.2010 (N) 15:49 --

moze to ci poże http://supportwiki.steampowered.com/pl/ ... Video_Mode

-- Dodane 12.09.2010 (N) 15:50 --

wyczyttalem też ze cs.s nie obsluguje juz opengl

(Blady2012) #11

ja już próbowałem na wielu ustawieniach i nic, może jest jakiś sposób na ten bug

(Erufenrito) #12

W CS:S nie ma czegoś takiego jak ustawienia OpenGL i D3D w ustawieniach gry :stuck_out_tongue:

A co do bugu spróbuj zmienić detale gry na mniejsze :stuck_out_tongue: + sprawdź czy masz najnowsze stery do grafy i wgrane najnowsze biblioteki DX9 :wink:

(Blady2012) #13

dałem wszystko na najniższe a i tak błąd występuje, nie licząc ohydnego wyglądu gry, stery i dx aktualne

(Erufenrito) #14

No to albo pisz na oficjalnym forum steam (po ENG) albo czekaj na kolejne updaty :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Pirks4) #15

Counter Strike Source jest, jak na mój gust, a przynajmniej był, jedną z bardziej stabilnych gier. Być może przyczyną Twoich problemów był niedawny duży update tej gry(jakoś w sierpniu gra została poważnie odnowiona). Po nim ta gra lubi się czasem zawiesić. Ale nie mam z nią takich kłopotów jak Ty.

Może właśnie ze względu na ten spory update gry, nie warto instalować jej z płyty, tylko w całości pobrać ze steam. Może to pomoże.

(Blady2012) #16

to nie żaden spory update gry, tylko wyszła nowa wersja beta tej gry

(KaisuM) #17

@up.

Wyszła beta

Wyszedł praktycznie nowy CS:S, nowe hiboxy itd...

@topic:

W którym teamie grasz? Jeżeli CT - to musisz się bardziej starać!

D3d/open gl mozna wyłączyć poprzez komende przy starcie.

Jaki to system?

https://support.steampowered.com/kb_art ... -JMTZ-0860