Counter Strike Source-znikające serwery


(Wiesiek373) #1

Witam.Jak w temacie.Czasem wyparowują mi servery z ulubionych.Są w historii,moge je normalnie widzieć w głównym oknie wyszukiwania,tylko z "ulubionych" znikaja.I nie mozna dodać ich ponownie.Po jakimś czasie "wracaja'.Dlaczego tak sie dzieje?Acha.Jeśli szukam z poziomu steama serwery są zawsze.Ten problem czasem pojawia sie jak szukam z poziomu gry.


(Porchekarera) #2

Steam czy non ? To takie pytanie poza wyskakuje mi błąd że nie można załadować opengl coś w tym stylu jest sterownik do tego ?


(Wiesiek373) #3

Steam! !!


(klopas) #4

ja jak grałem bez steama to dodałem wszystkie serwery itp. a jak dodałem jako gra non steam znikły serwery i tylko z pulpitu mogę odpalać :wink: a więc napisz jaka jest prawda bo jeśli non steam to nic nie poradzisz :wink: aha i ja tu nie rozpowszechniam lewego softu tylko chcę się podzielić informacjami :wink: oczywiście non steam jest ble i tylko bardzo biedni ludzie na nich grają :lol: aha i ja tak miałem przy 1.6 bo source nie lubie :stuck_out_tongue:


(gruby1974) #5

Najprawdopodobniej masz w filtrowaniu zaznaczone żeby nie pokazywało gdy serwer jest pełny tzn. nie ma wolnych slotów albo jakąś inną opcje . Odznacz wszystkie filtry .


(Wiesiek373) #6

Raczej nie fitry.Ale dzięki za sugestje.Rozumiesz-z poziomu stema,w zakładce servery,ulubione ,one są zawsze.Tylko czasem mi znikają,jak mam włączoną gre.I np,przestane grać na jednym serwerze9bo np za bardzo mi dokuczają :))

I info dla podejrzliwych-ja mam css steam!!!A jak ktos mi nie wierzy,to go wyzywam na "udeptaną ziemie".Możesz wybrać mapę i broń:slight_smile: