Counter Strike za 20zł?

Witam, szukając w necie informacji jakby to zdobyć najtaniej konto steam do counter strike 1.6 pojawiały się notoryczne wypowiedzi typu “kup se oryginała, tylko 20zł”. No właśnie wszystko fajnie, ale gdzie można znaleźć oryginała za 20zł?

Na Allegro?

a czytałeś tego newsaz oryginalnymi piratami ??

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 19:52

ja bym uważał na takie ,promocje"

Tzn to troche inaczej. Bo przegladałem jakieś forum i tam ludzie mówili różne sztuczki jak przechytrzyć Valve i grać za free itp. Niektórzy userzy tego forum jak zobaczyli jakie operacje trzeba na kompie wykonać żeby w końcu zagrać (niby) to mówili tym piratom “Nie lepiej wydać te 20zł i mieć oryginała?”

Do do oryginała csa to kosztuje on dokładnie 44,90 (wiem bo ostatnio kupowalem 1,6 w saturnie). Co do tańszej wersji to możesz kupić konto steam na allegro za około 30 zł…

ja kupiłem konto steam na allegro za 30 zł i działa tak jak trzeba

Ok, dzięki. Kupiłem w końcu Counter Strike Source :mrgreen:

Moim zdaniem jest 20 razy lepsze od 1.6

Cs Anathology kosztuje 39:99zl w sklepie. Na allegro można kupić czasami Cd-Keya lub account z grami.

Mathew na CS Anthology jakie sie ma gry dostępne na Steamie? Jest Source?

Pozatym masz za duży obrazek w podpisie i masz dwa, a wolno mieć jeden :slight_smile:

Anthology (około 42zł) zawiera:

* Counter-Strike – gra wieloosobowa (online)

* Tour of Duty – taktyczna kampania w trybie dla jednego gracza

* Oficjalny bot CS – umożliwia potyczki w trybie offline

* Usunięte sceny – dodatkowe misje w trybie dla jednego gracza

Source (około 86zł) zawiera:

* Counter-Strike: Source (online)

* Day of Defeat: Source (online)

* Half-Life 2: Deathmatch (online)

Zdecydowanie bardziej polecam Sourca, bo Anthology nie jest już rozwijany. Czasem warto wydać troche więcej kasy :slight_smile:

Nie podoba mi sie Source, kiedyś grałem na koncie od kumpla i zdecydowanie wole CS 1.5/1.6

Do niedawna powiedziałbym, że to rzecz gustu. Od niedawna USA oficialnie przeprowadziło się na Source’a. Nie wiadomo co będzie z Europą, ale najprawdopodobniej to samo. Od następnego roku w Polsce wprowadzą pierwsze mistrzostwa CS:S na Game Arenach. W końcu w świecie komputerów co wszystko co nowsze jest lepsze (proszę nie komentować tego ostatniego zdania - nie chce dyskusji typu “Jednak XP jest starszy, a lepszy od nowszej Visty”)

u mnie w empiku kosztuje 25,99