Counter Strike

Zainstalowałem sobie Counter Strike 1.5 i chce grać przez internet ale nie moge bo chyba nie mam jakigoś pacha albo programu wiem że treba go miec bo jak kiedyś grałem w kafejce to trzebabyło włączyć ten program. Chodzi mi oto skąd moge go ściągnąć ten program i proszę was o adresy gdzie moge się przyłączyc i pograć.

Nie wiem czy pograsz w counter strika 1.5 przez neta.

counter strike

Teraz jak chcesz grać przez internet w cs musisz mieć wersje 1.6, cz lub source.

Można grać. Tylko będziesz musiał załatwić sobie programik do znajdywania serwerów, bo już ich jest niewiele - np The All Seeing Eye

Może chodzi Ci o Cheating Death? Możesz ściągnąć tu

ASE nie pomoże bo padły servery WON, wypadało by wreszcie przejść na CS1.6.

Zainstalowałem sobie ASE I wchodze szukam wyszukalo mi pare serwerów normalnie sobie gralem pozniej wyszlem z kompa na 15 min wlanczam go wlanczam ase a on uruchamia mi sie zminimalizowany i niechce sie maksymalisowac:( reinstalke tez zrobilem.

Nie tak dawno jak dałem update filters , to znalazło mi około 1000 serwerów (nawet z Chin) :lol:. To już nie są serwery WON, bo takowe padły jakiś rok temu.

Lepiej przejdz na CS 1.6 :slight_smile: a jezeli nie chcesz, to tu masz server gdzie ciagle graja (caly czas tam jest ponad 20 osob) -

b2 counter-strike.com.pl 1.5 FFA [CD Req] War3FT - 193.151.64.14:27015

info o servie tu masz: http://www.counter-strike.com.pl/?id=serv