CPU problem

Siemanko … Mam maly problem nie wiem czy ktos sie z tym spotkal…a mianowicie…

Na moim kompie zdaza sie ze jak gram sobie w gre lub slucham muzyki zacznie przerywac gre… lub muze i tak chodzby tnie sie w 1msek danej piosenki i to powtarza… komp sie zacina totalnie… zdazylem go wylaczyc przed totalna zacinka… ale jak go zalaczylem ponowie strasznie sie dlugo Windows ladowal… Teraz jak rozmawiam z kumplem przez Skype a robie cos i opciazenie cpu wzrasta strasznie mi go przerywa… jest to wkurzajace… narazie rozwiazywalem to przez wlozenie dysku Win XP i naprawienie systemu… ale chcialbym sie dowiedziec czy jest inne rozwiazanie … Moj sprzet:

RAM:3gb

Procek: Intel Dual Core E2220 2,40 Ghz

Karta: ATI Saphire HD 46cos…

Jezeli macie ktos jakies rozwiazanie napiszczie tutaj lub zkontaktujcie sie przez gg : 3776232

Hej,

Na dobrą sprawę przyczyn problemu może być kilka:

:idea: brak zabezpieczeń, a co za tym idzie zawirusowanie komputera - należałoby przeprowadzić skany programami antywirusowymi, na przykład przy pomocy Malwarebytes Anti-Malware oraz Dr. Web,

:idea: przegrzewanie się układów - tutaj należałoby sprawdzić temperatury poszczególnych komponentów przy pomocy na przykład programu Speccy. Wypadałoby też porządnie przeczyścić wnętrze komputera,

:idea: niepoprawna praca zasilacza - najlepiej zdiagnozować to przy pomocy miernika cyfrowego i zmierzyć napięcia w czasie obciążenia komputera. A przede wszystkim warto podać, jaki dokładnie zasilacz zamontowany jest w komputerze.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Shosuke99 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif