Cqrc32.dll


(Kaczy03) #1

Witam ,moze ktos mi doradzi.Mialem wirusa usunalem plik z tym wirusem a teraz przy starcie windowsa pojawia mi sie'blad zaladowania pliku crqc32.dll.Mozna cos na to poradzic?


(lazikar) #2

Może w autostarcie jest program z którego usunołeś ten plik i się łąduje przy starcie. Jak będzie to go usuń. :smiley:


(Kaczy03) #3

Niestety nie ma.Ten plik byl w katalogu windows,probowalem pokombinowac cos w notatniku ale tam nie ma odniesienia do tego pliku


(Plik) #4

[[wirus ten pewnie dopisal sie do tego pliku ... a ty usunales go razem z nim ... tak wlasnie robia te nowsze wirusy ... :P]]


(Kpx2) #5

Poszukaj w google. Jest taka strona internetowa akurat nie pamiętam jej nazwy, gdzie mozna sobie ściągnąć brakujące biblioteki .dll.


(Alucard41) #6

Strona z biblotekami "dll" http://www.dll-files.com


(Kaczy03) #7

Dzieki za pomoc,niestety na tej stronie ani na zadnej innej ten plik nie jest dostepny.Trudno chyba bede musial odpuscic.


(system) #8

Może usuń za pomocą HijackThisP.S nie wiem czy korzystałes juz z tego...ale na wszelki wypadek napisze jak sprawdzić logi.

Po zainstalowaniu

:arrow: Wybierz "SCAN"

:arrow: pozniej usuń ten plik :smiley:


(lazikar) #9

Jaki plik?? Coś ci się pokiełbasiło. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Totalnie nie wiesz o co chodzi z tym programem. :?


(system) #10

Lazikarze Miałem troszkę podobny problem. Windows wywalał mi komunikat, że brak modułu bridge.dll. Zastosowałem HijackThis i po kłopocie :D. Może mu też to się przyda. Co do tego, że nie wiem jak ten program dział to masz racje. Wiem tylko, że w mojej sytuacji to pomogło :stuck_out_tongue:


(lazikar) #11

Tak tylko w twoim przypadku wkleiłeś logi na forum i kolega dAs wskazał ci co masz usunąć. Topic tu Zresztą nie raczyłeś nawet przeczytać uważnie o co chodzi w tym topicu. Nikt nie chce tu usówać ale wręcz odwrotnie. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


(Golden Finger) #12

Saviola, zanim coś napiszesz w innym dziale niż Na luzie, postaraj się zastanowić czy masz coś w temacie do powiedzenia.

Post :arrow: Kosz

Każda odpowidź na ten Post, będzie traktowana jako zbędna i OT

Pozdrwiam 8)