Crash dump, o co chodzi?

witam , krótka piłka

kiedy gram w jakaś grę tudzież na przykład GTA 4 po jakiś 20 -30 minutach rozgrywki wywala mi CRASH DUMPA. Jeśli używam komputera do słuchania muzyki, przeglądania netu czy coś w tym stylu to wszystko jest OK. Testowałem pamięci MEMTESTEM i są w porządku, temperatury GPU,CPU też są ok. nigdy wcześniej to się mi nie zdarzało.umieszczam obrazek z programu WhoCrashed. mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

http://img805.imageshack.us/f/beztytuuvxk.jpg/

mój konfig:

Windows 7 64bit

C2D e4300 @3ghz

PAlit 8800gt

4 gb ram PC6400

pentagram 620 wat

WD 500 GB

Raczej uważam, że jakiś podzespół Ci się przegrzewa. W tym raporcie nie widzę żeby wadziły jakieś sterowniki od grafy czy coś w tym stylu.

co to może być za plik ntoskrnl.exe ?

z tego raportu wynika że to on powoduje crash, czy się mylę ?

ntoskrnl.exe to jest jądro systemu. Winą może być sterownik lub sprzęt (pomyliłem się w poście wyżej.) Dodawałeś jakiś nowy sprzęt, instalowałeś jakieś sterowniki, firewall’ e, antywirusy?

to co robiłem ostatnio to jedynie instalacja najnowszych sterowników od NVIDI, nic po zatym. Żadnych antywirusów i nowego sprzetu. Jeśli to coś z jądrem systemu , to jak zrobię formata to wszystko wróciło by do normy ?

Nie koniecznie. Spróbuj odinstalować i zainstalować stery od grafy jeszcze raz.

Tak juź zrobiłem… reinstalowałem sterowniki i nie przyniosło to skutku. Lecz ostatnio wgrywałem nowy bios do karty ale myśle że to chyba nie ma wpływu? Dodam ze napiecie na prosku mam 1.35v może być ono za niskie ? procesor kręcony na 3ghz płyta gigabyte GA-965P-S3 (rev. 3.3)

perzyk4 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych pomocy i buziek. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?

Mi też wywalał “ntoskrnl.exe” ale powodem było przegrzewanie się mostka południowego (nie było pasty od nowości :lol: )

Więc jeśli nic się nie przegrzewa to nie wiem :frowning:

południowego ? czy północnego ? bo ja właśnie nałożyłem nową paste i wentyl na północny ,czyli ten koło procesora. dobrze uważam że to północny ?