Crash Fifa i menadżera ekranów podczas rozruchu

Witam, 

Po wczorajszym formacie komputera , zainstalowaniu sterowników płyty głównej (GA-B85M-HD3) i grafiki (MSI GTX950) oraz wszystkich dodatkowych plików typu net 4.5 , directx11 , pliki cc+, nadal nie ustaje pewien problem - mianowicie przy uruchomieniu komputera od razu wyskakuje błąd “menedżer ekranu przestał działać” i po próbie uruchomienia gier jest to samo , dodam ze są to gry na które wymagania mój sprzęt spełnia m.in. FIFA 16 , GTA 5, i dodam jeszcze że gry sieciowe typu metin chodzą , lecz przy uruchamianiu gry FIFA 16 wyskakuje komunikat " FIFALAUNCHER.exe przestał działać " i w informacji APPCRASH i że błąd jest z plikiem nvwgf2 , przeinstalowywałem sterowniki karty graficznej lecz to nic nie dało , a jestem w 90% pewien że błąd leży po stronie grafiki , ponieważ gdy zainstalowałem sterowniki dopiero zaczął pojawiać sie problem z jakimś menedżerem ekranu i innymi plikami które przestają działać , bardzo prosze o wszystkie rady , naprawiam to od wczoraj lecz nic nie pomaga może ktoś miał podobny problem lub wie jak rozwiązać mój, będę wdzięczny. 

w załączniku dodaje ss błędu 

CAM00359.jpg

Łącznie dwa zdania (jedno nierozwinięte, drugie… bardzo złożone).

Odinstaluj sterowniki od karty graficznej i spróbuj zainstalować starszą wersję.

Dodatkowo, otwórz cmd.exe jako administrator i uruchom _sfc /scannow _i doinstaluj biblioteki DirectX 10 (jeśli takowych jeszcze nie masz).

Odinstalowałem sterowniki już wcześniej i instalowałem 3 inne wersję , problem nie ustaje, co do cmd.exe też robiłem sfc /scannow i pisało że nie znaleziono błędu. DirectX 10 również instalowałem , nie pomogło nic z tych rzeczy. ale dziękuje za odpowiedź i liczę na dalsze wskazówki.