Crash gry Kroniki Riddicka - Assault On Dark Athena

Mam poważny problem ponieważ dzisiaj kupiłem sobie grę Kroniki Riddicka - Assault On Dark Athena i po instalacji i chęci włączenia gry pokazuje się to:

crash1.th.png

CO to jest???

Pilnie proszę o pomoc

Program wyrzucił wyjątek,sprawdż czy nie masz emulatorów wirtualnych napędów,itp.,wtedy drm może nie pozwalać na uruchomienie gry,ja miałem tak z grą Alpha Prime,dopiero po reinstalacji ImgBurn gra się uruchomiła,sprawdż też programy do nagrywania,jakie masz zainstalowane

Johny jak byś mógł to wytłumacz mi to łopatoligicznie bo nie jestem informatyk i dodam jeszcze że mam wgranego najnowszego patcha i sterowniki do karty graficznej a nawet najnowszego directx’a. A żeby pomóc w rozpatrzeniu co jest błędem to wstawię screena kiedy już chce wysłać maila z błędem (tam chyba pisze coś więcej):

crash2.th.png

Znalazłem te pliki o których tam pisze ale nie wiem co z nimi zrobić.

przemas478 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Chodzi o to,że program może wykrywać tzw. Wirtualne napędy,robisz sobie np. obraz dysku i grasz z takiej płyty,dzięki programom,które pozwalają stworzyć wirtualny napęd i podczepić taki obraz,jeśli masz np. Nero i takie wirtualne napędy są stworzone,mechanizmy zabezpieczające mogą uznawać to za próbę piracenia gry i nie pozwalają na jej uruchomienie,podejrzewam,że efekt niemożności uruchomienia gry to skutek działania takiego zabezpieczenia.

Podaj też konfigurację PC,chyba masz Daemon Tools - ten program służy do tworzenia takich napędów i zabezpieczenie nie może wykryć poprawnie płyty z grą,przed uruchomieniem gry odinstaluj go i zobacz co się będzie działo

odinstalowałem deamon toolsa i nic

A konfig kompa ?,zobacz czy Nero Smart Start nie ma czegoś ustawione,da się aktywować grę ?,może jest to wymagane,tak jak oryginalny Bioshock bez aktywacji nie ruszy,to są możliwości przychodzące mi do głowy,równie dobrze antywirus może przeszkadzać bo skanuje pliki,spróbuj go czasowo wyłączyć

Zainstalowałem grę na innym komputerze i działa. A to może być od tego że pierwszy raz jak wpisałem zamiast V, U (bo jakoś tak dziwnie na druku było) i dopiero jak poprawiłem to gra szla dalej i crash. Bo np. za pierwszym razem gra pytała się mnie o cd-key ale już po reinstalu nie. A może da się coś zrobić żeby to jeszcze raz mnie zapytało? Może po usunięciu jakaś cząstka została na komputerze? A może na jakiejś stronie internetowej czy coś? Bo chciałbym zainstalować tą grę całkiem na świeżo a nie że ciągle to samo.

POMOCY! !!

konfig kompa:

Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.4GHz

3328MB RAM (choć kupowałem jako 4)

karta graf.: GeForce 9500 GT 512mb

karta dżwiękowa: Realtek AC97 Audio

Odinstaluj grę i przeczyść rejestr,jeszcze raz zainstaluj,mu może nie grać ten CD Key

ok tylko powiedz gdzie co i jak przeczyścić rejestr.

Ściągnij z portalu np. AML Free Registry Cleaner,zrób najpierw kopie rejestru,to umożliwia program

Wydaje mi się że ten błąd polegał na tym że nie miałem sterowników ale niestety teraz muszę zwrócić się do pomocy technicznej ponieważ za dużo razy wpisywałem cd key. Niestety nie wiem gdzie znajduje się i nawet nie wiem co to jest ,Wersja gry’’. Może mi ktoś wytłumaczyć gdzie to jest???