Crash gry

Mam taką jedną grę która na moim komputerze sprawowała się dobrze ale ostatnio po wejściu w ustawienia włączyłem full screen, i wtedy pokazał mi się pulpit, a raczej jego atrapa dopiero po kliknięciu guzika windows mogłem włączyć prawdziwy. Zamknąłem grę i uruchomiłem ją ponownie, ale znowu zrobił się ten “pulpit” więc usunąłem grę za pomocą uninstalatora i pobrałem ponownie, ale nadal był ten sam problem.

A pytaniem do was jest: jak wyczyścić pamięć podręczną tej gry? Czy ktoś zna jakiś program który rozwiąże mój problem?

To nie lekcja polskiego tylko pytanie na forum

A jest jakiś problem prze edytować?

A poza tym czy w regulaminie tego serwisu jest napisane że trzeba przestrzegać ortografii?

zadowolony?

Może nazwa gry lub spróbuj deinstalacji po przez revo unstaller.

Dodatkowo nie zaszkodzi wyczynienie dysku i rejestru na domyślnych ustawieniach CCleaner.


(www.piriform.com/ccleaner/download/standard - awaryjne pobieranie gdy nie można wersji slim z pierwszego linka)

Czy był to jakiś duży problem?
Pozdrawiam

Zanim cokolwiek napiszesz to przeczytaj sobie:

A jedną z zasad Forum jest:

•Piszemy zachowując dbałość o kulturę wypowiedzi i zasady języka polskiego

Nie rozpoczynajcie znowu wojenki o ortografię i interpunkcję, bo to nie jest temat od tego. Będą wyciągane konsekwencje, bo osobiście mam już powoli dość rozbijania dyskusji, bo ktoś zapomniał przecinka czy wpisał “ż” zamiast “rz”, albo “gb” zamiast “GB”.

1 polubienie