Crash Windows 7 Jak naprawić

Witam. Co kilka dni wyskakują mi blue screeny nie wiem z jakiego powodu ;/

Ściągnąłem program WhoCrashed i zrobiłem analizę . W ss-ie są wyniki scanu , proszę o pomoc . Nie uśmiecha mi się robić formata czy coś w tym stylu bo niecałe trzy miesiące temu go robiłem.

Czekam na jak najszybsza pomoc , pozdrawiam ;p

post-234969-0-40478000-1388044680_thumb.

Siemasz CreativeV10.

 

Ściągnij

BlueScreenView

 

On się nie instaluje, tylko wypakowujesz i odpalasz, on Ci wyświetli wyniki błędu blue sccreena,

Z piewszej ramki “Plik zrzutu” spisz tylko   kod błędu.

Wchodzisz na stronę microsoft.pl i w polu z lupą wpisujesz ten kod błędu, potem w wynikach wyszukiwania szukasz co to może być. Czasem blue screen to jakieś krzaki z aktualizacjami, zdalnym pulpitem, a czasem wychodzą usterki sprzętowe.

 

Pozdrawiam

Dzięki za pomoc :stuck_out_tongue_winking_eye: Szukam szukam ale nic nie widzę jak to naprawić :frowning: No cóż najwyżej walnę format .

Czy używasz µTorrent (lub jakiegoś jego klona)?

 

W jakim momencie wyskakuje BSoD?

Używam utorrenta :wink: a BSoD najczęściej jak zostawiam ściąganie na noc ;( Rano wstaje a tu okno logowania :> I tak jest za każdym razem ;/

To jest dość powszechny problem.

 

Zainstaluj najnowszą wersję sterownika do karty sieciowej.

 

Jeśli nie pomoże to sprawdź starsze wersje µTorrent’a.

Najnowszą wersję sterownika do karty sieciowej ? :smiley: A skąd niby mam m go wziąć ? :smiley: Nigdy go nie instalowałem zawsze automatycznie z systemem było ;>

Masz laptopa Toshiba?

 

Jak łączysz się z internetem, przez kabel czy po WiFi.

Nie nie ten problem mam na PC . 

Zainstalowałem właśnie wersję uTorrenta 2.2 ;d Jeszcze jakieś pomysły ? 

W Menadżerze urządzeń (w menu start wpisz devmgmt.msc ), kliknij prawym na kartę sieciową LAN, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

PCI\VEN_1969&DEV_1048&SUBSYS_82261043&REV_B0

PCI\VEN_1969&DEV_1048&SUBSYS_82261043

PCI\VEN_1969&DEV_1048&CC_020000

PCI\VEN_1969&DEV_1048&CC_0200

Niestety nie ma dedykowanych sterowników dla Windows 7 dla tej karty sieciowej.

 

Sprawdź czy problem nadal będzie występował na starsze wersji uTorrenta.

No sam jestem ciekawe czy coś to da :stuck_out_tongue_winking_eye: Dam znać jakby co . Dzięki za pomoc :smiley: Pozdrawiam .

Niestety zmiana uTorrenta nic nie dała ;/ 

Napisz jaką masz karte sieciową… dokładniejsze dane… na 99% to wina sterowników do karty sieciowej!

Ja używam Driver Genius do wyszukiwania sterowników na PC i zawsze mam aktualne… możesz wypróbować inne programy jak nie chcesz szukac samodzielnie lub nie wiesz jak się do tego zabrać.

Sprawdź sterownik z Windows Vista

 

Pobierz http://sendfile.pl/121154/vista-l1-2.4.7.29-whql.zip i wypakuj.

 

W menadżerze urządzeń kliknij prawym na kartę sieciową (Atheros L1), Aktualizuj oprogramowanie sterownika…, wybierz Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, następnie wskaż folder z wypakowanym sterownikiem i kliknij Dalej, uruchom ponownie system.

Od 27 grudnia nie wyskoczył mi żaden Blue Screen :open_mouth: Chyba samo się naprawiło 

Nie instalowałem tych sterowników od Ciebie falcon :stuck_out_tongue: