Crash

Ostatnio kupiłem używanego PC, zrobiłem format, zaktualizowałem wszystkie sterowniki itd. po zainstalowaniu gry League of Legends przy ładowaniu postaci wyskakuje"Bugsplat".
W cs:go znów podczas ładowania mapy “csgo.exe przestał działać”. Czym to może być spowodowane? Proszę o jakąkolwiek pomoc, próbowałem już wielu rzeczy :?

Problem w tym ze masz Windows 10 z którym są wieczne problemy.
Zainstaluj 7.

Jaki system, specyfikacja komputera?

Nic innego się nie da zrobić? :thinking:
(miło być pytanie na pierwszą odpowoiedz)

Nie, dopóki nie zaczniesz odpowiadać na zadawane pytania.

Zrób test pamięci ram.

Windows 10,
Procesor AMD FX™-6300 Six-Core Procesor 3.50GHz
RAM: 4gb

Musisz dokupić kartę graficzną, zasilacz, zainstalować system operacyjny…

1 polubienie

Windows 10 Pro 32-bit (10.0, Build 10586)
Karta: NVIDIA GeForce GTX 660
zasilacz: Chieftec CTH-500-80P (500w)
Procesor AMD FX™-6300 Six-Core Procesor 3.50GHz
RAM: 4gb

Czemu tylko 32-bity? Przecież komputer bez problemu odpali 64-bity.

Masz nieaktywowany system niedługo zacznie ci to sprawiać kłopoty i niestety mało masz ramu jak na 10. Co do błędu to trudno powiedzieć dzieje się tak za każdym razem czy tylko czasami?

Niestety za każdym razem

Próbowałeś automatycznej naprawy LOLa? Jak dobrze pamiętam uruchamia się ją z launchera, jeszcze przed zalogowaniem. Próbowałeś uruchomić grę z folderu z grą z uprawnieniami administratora? Przy ładowaniu postaci? Tzn, tylko w online? Czy na boty też? Treningówka działa?

Próbowałem naprawy i też urochomienia z uprawnieniami administratora. To się dzieję przeważnie przy banowaniu postaci lub jej wybieraniu, trening działa normalnie, botów nie sprawdzałem ale podejrzewam, że dzieje się to samo

Aaa, czyli wywala jeszcze w launcherze. Przed ekranem ładowania rozgrywki, tak? No to, spróbuj może zainstalować jeszcze raz jeśli masz taką możliwość na partycji C (Brzmi dziwnie, ale niektórym pomagało).

Myślisz, że to podziała skoro np w cs dzieję się to samo? Możliwe, że byłoby tak też z innymi grami

Pewien nikt raczej nie jest. To na zasadzie etapów co może być nie tak i robisz kolejne próby. Hmm, a czy wszelkie te DirectX’y, Frameworki itd poinstalowane? Masz możliwość przetestowania innej gry bez zbędnego pobierania 100GB? Może problemem jest jakiś komponent w komputerze, w końcu kupiłeś używany. Jaki system miał na początku?

Tak, wszystko jest poinstalowane, ale niestety nie mam możliwości przetestowanie gry bez pobierania. Nie mam pojęcia jaki system bo format jeszcze był robiony przez poprzedniego właściciela, ale raczej WIN 10 tak jak jest aktualnie.

No to co do lola, poradziłbym zaczerpnięcie wiedzy z ich forum, mają gotowe rozwiązania: Spróbuj po kolei: https://support.riotgames.com/hc/pl/articles/115005275568