Crashday problem

Witam, mam problem z grą Crashday, ponieważ jak ją uruchamiam pojawia się błąd: " Error! Could’s find “lagune.ini” to find out the users laguage!(this message was produced in: file…\tools\locengine.cpp, line 47) Trace stack:"

Z góry dziękuję.

Zainstaluj tego patcha: http://games.softpedia.com/progDownload … -8753.html

rozumiem, że masz legala?

spróbuj odinstalować grę, przeczyścić system CCleaner’em i ponownie zainstalować

to legal i podczas instalacji patcha wyskakuję “The setup has detected that no version of Crashday is installed. This update requires that a previous version of the application be installed.”

Usuwaj programem revo uninstaller :wink: Znajdzie wszystkie wpisy w rejestrze od crasha ;D I pliki też ;>

Crashday jest zainstalowany i skonfigurowany ale wymaga jakiejś aplikacji. Ale nie wiadomo jakiej. Może spróbuj coś zain…;… Nie mam pewności jak Ci mam pomóc w takiej sprawie.

Mamy w Polsce np. nagrodę Biologiczna Bzdura Roku, Węże (odpowiednik Malin) i Złote Łopaty za wykopy z czeluści forum ale po 9 latach to raczej trzeba przyznać Platynową Łopatę :smiley:

Na jakim systemie instalujesz grę?

Też szczerze wątpię, aby autor od lipca 2009 roku nadal oczekiwał na odpowiedzi. :smiley:

1 polubienie