Crashe w Apex Legends

Witam. Od niedawna mam nowy komputer i mam problem z jedną grą, którą jest Apex Legends. Czasami można pograć dłużej, a czasami od razu po pojawieniu się ekranu z grą crashuje i jest napisane, że więcej info powinno być w apex_crash.txt. Ogólnie dziwnie zachowuje się system (windows 10 home). Różne bugi, kilka razy trzeba klikać czasami w jakieś opcje, żeby się uruchomiły i teraz jak chciałem wkleić tekst na wklejto, zawarty w tym apex_crash.txt, wyłączyło mi całą przeglądarkę po kliknięciu na tę stronę.
Specyfikacje kompa:

apex_crash.txt - http://www.wklejto.pl/743370

Proszę o pomoc.

Spróbowałem włączyć jeszcze raz grę, rezultaty:

typowe objawy trojan ,przeskanuj emsisoft komputer

Zapoznaj się i dodaj logi tutaj:


A ja przenoszę do odpowiedniego działu.

Nie robiłem jeszcze skanów tym FRST, ale zauważyłem, że problem występuje po włączeniu profilu XMP. Czyli pewnie coś z kostkami RAM?

  1. Panel sterowania, tam gdzie macie WYGLĄD I PERSONALIZACJA klikacie pod tym opcje: DOPASUJ ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU —> USTAWIENIA ZAAWANSOWANE —> ZAKŁADKA MONITOR —> ROZWIJACIE LISTĘ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU I USTAWIACIE NAJWIĘKSZĄ JAKĄ MACIE, KLIKACIE ZASTOSUJ I OKEJ. WAŻNE!!! ZAPAMIĘTAJCIE TĘ LICZBĘ.

  2. Włączcie origina, zalogujcie się, wejdzcie do swojej biblioteki, prawym na Apex właściwości gry --> WYŁĄCZ funkcje origin w grze —> zakładka ZAAWANSOWANE OPCJE URUCHAMIANIA --> i do argumentów w wierszu poleceń wklejacie to:

-refresh 60 -GameTime.MaxVariableFps 75

(UWAGAA!!! Ostatnia liczba, czyli w moim przypadku 75, to liczba odświeżania monitora, więc wpisujecie swoją liczbę, taką, którą ustawiliście w kroku 1. ZAPISZ.

  1. Origin --> ustawenia aplikacji —> więcej —> Origin w grze —> ODZNACZ “włącz funkcje origin w grze”

  2. Instalacje i zapisane stany gry —> Odznaczcie wszystko

  3. Diagnostyka —> odznaczcie wszystko

  4. Aplikacja —> ZAZNACZONE MA BYĆ TYLKO: Pokaż origin po ukończeniu gry oraz, automatycznie aktualizuj gry.

  5. Wchodzicie tam gdzie jest Apex czyli Program Files (x86) —> origin games —> Apex —> Prawy PPM na r5apex.exe —> ZAZNACZAMY: Uruchom w trybie zgodności z WIN7 oraz URUCHOM jako administrator —> Zastosuj, Okej.

  6. Odpalacie grę, wchodzicie w grafikę i ustawiacie tak:

TRYB WYŚWIETLANIA: OKNO BEZ RAMEK

V-sync: POTRÓJNE BUFOROWANIE

DYNAMICZNA ROŹDZIELCZOŚĆ EKRANU : USTAWIACIE TUTAJ TYLE ILE WPISALIŚCIE W KOMENDZIE, TYLE ILE WASZ MONITOR MA CZĘSTOTLIWOŚCI ODŚWIEŻANIA.

Supersampling: WŁĄCZONE

Wygładzanie krawedzi: TSAA

Strumienowanie tekstur bardz niskie (2gb vram)

Filtrowanie tekstur: dwuliniowe

jakość dodatkowego cieniowania WYŁĄCZONE