Crashowanie karty chrome na dobrychprogramach

Witam.

Dziś czytałem sobie newsa ze strony głównej swoim zwyczajem zaznaczając tekst przeczytany i przy okazji znalazłem błąd, który crashuje kartę w chromie (Wersja 32.0.1700.72 m).

Aby wywołać błąd, wystarczy rozpocząć zaznaczanie w tekście newsa i zacząć kręcić kółka wokół początku zaznaczenia. Czasami karta się zawiesi po paru sekundach, czasami trochę dłużej. Sprawdzane na kilku komputerach, wszędzie to samo. Karta zawiesza się, a potem zamienia w tą niebieską informującą, że wystąpił błąd podczas wyświetlania karty. Co dziwne, jeśli w tej karcie ponownie uruchomimy dp, to zaznaczanie nie będzie działać(na formum też- w chwili obecnej nie mogę nic zaznaczyć kursorem chyba że dwuklikiem). Zadziała dopiero po załadowaniu innej strony i ponownym załadowaniu DP. Na konsoli niestety nie da się nic zaobserwować.

Na innych stornach problem nie występuje, podobnie nie udało mi się tego zaobserwować na DP odpalonych na innych przeglądarkach.

Macie tu jakiś niefajny skrypcik czy co?

 

 

Faktycznie dziwne zachowanie :slight_smile: Postaram się zdiagnozować problem i go jakoś szybko naprawić. Dzięki za zgłoszenie.

Czy możesz sprawdzić, czy ten błąd nadal występuje?

Na chromium nie mam tego błędu.

Ostatnio  Chrome działa fatalnie i wątpię, że to jest wina danej strony. U mnie dzisiaj Chrome wysypało się kilka razy, na poprzednich wersjach nie było problemu.