Creative EP-630 - od jakiej ceny oryginalne?


(Spamoskrzynia) #1

Chcę kupić słuchawki Creative EP-630, tylko nie wiem w jaki sposób rozpoznać na allegro oryginalny produkt (bo tylko taki chodzi w grę) od podróbek. Czy te powyżej są już ok, czy celować wyżej?

http://allegro.pl/listing.php/search?bu ... =1&order=p


(Bigkoras) #2

Na allegro 97% słuchawek Apple, Creative, Sony, Sennheiser itp. to podróbki, ale znajdziesz też oryginalne produkty.

Oryginalnych słuchawek nie kupisz za 20 zł tylko 50-70 zł.

Ja bym radził zrobić sobie spacer po marketach typu Avans, MediaMarkt, MediaExpert, Euro itp tam kupisz w 100% oryginalny sprzęt z gwarancją producenta a nie rozruchową.

Polecam także Ceneo


(klopas) #3

a ja polecam kupno koss spark plug niż te przereklamowane epki :smiley:


#4

mtyran , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Groldominika) #5

Te słuchawki to już legenda. Mam je parę ładnych lat i chodź pewnie są lepsze nie żałuję wydanych na nie śmiesznych pieniędzy. Chodź dzisiaj ich cena jest 100% większa gdy ja jeszcze na agito.pl zapłaciłam niecałe 33 zł to dziś z pewnością kupiłabym je ponownie. Polecam.


(Fokal) #6

Kwestia gustu, dla mnie spark plug to "muły" z kiepską dynamiką, brakiem środka i basami podbitymi o 300% za bardzo. Co do oryginalności to patrz po cenie, nikt za 15 zł. oryginalnych creativów nie sprzeda.


(klopas) #7

u mnie te słuchawki padły miesiąc po końcu gwarancji :stuck_out_tongue: koledze tak samo, tylko mojej mamie wytrzymują już 2 rok (mimo że przytrzasnęła jedną słuchawkę drzwiami i jest inny dźwięk ale nadal działają :wink: )


(Spamoskrzynia) #8

Zależy mi na nich, innymi się nawet nie sugeruję ponieważ miałem je przez dosyć długi czas, przeżyły pranie w pralce 40 st C, niestety gdzieś je zgubiłem.

W sieciowych marketach RTV niestety ich nie posiadają :confused: dlatego ratunkiem jest allegro. I pytanie w związku z tym - od jakiej ceny można być pewnym oryginalnego towaru?


(Fokal) #9

Proponuje przejrzeć ten temat: [http://forum.mp3store.pl/topic/7662-pod ... __st__1930](http://forum.mp3store.pl/topic/7662-podrobki-sluchawek-na-allegro-cx-300-i-ep-630/page st 1930)