Creative HS-600?

Mam zamiar kupić słuchawki (do laptopa). Zastanawiam się nad Creative HS-600 (20-20khz, 50mm membrany, 32 Ohm, 102dB) (słuchawki z mikrofonem). Wszędzie je wychwalają, że mają dobry dźwięk i są wygodne. Tyle, że te recenzje były pisane głównie pod kątem gier. Mi chodzi po prostu o niezłą jakość i dobry bas przy słuchanie głównie mp3. Do tej pory słuchałem na Philipsach SBC HP200 (16-22khz, 40mm membrany, 32 Ohm, 100dB). Z paramterów pasma przenoszenia wynika, że Philipsy powinny mieć lepszy bas. Ale o co chodzi z tymi membranami? Mikrofon w tym przypadku to tylko bajerancki dodatek, chociaż będe mógł używać np. Skypa, co też jest w sumie OK :). Jak myślicie, jeżeli chodzi o jakość dźwięku, to czy te Creativy są lepsze od Philipsów? Bo spodziewać się mogę, że wygoda będzie większa w przypadku Creative’ów - Philipsy są straszne - uszy się grzeją, głowa boli od pałąka…

Poradzcie coś.

Bas dobry ale nie najlepszy :stuck_out_tongue: Taki sredni. Dla mnie sluchawki sa nizbyt wygodne bola mnie uszy po siedzeniu w nich ze 3 godziny. Ale za to mikrofon bardzo dorby :wink:

A orientujesz się co by można kupić w podobnej cenie (na Allegro 70zł), ew. rezygnując nawet z mikrofonu na rzecz jakości dźwięku?