Creative I-Trigue L3800 - opinie

(M Gaszka) #1

Miał ktoś kontakt z tym zestawem? Proszę o opinie. Szukam jakiegoś dobrego 2.1 do 300, max (jeśli będzie warto) 350zł.

Coś o moich preferencjach:

Nie potrzebuję ogromnej mocy. Nie jest audiofilem, ale bez problemu mogę na ucho ocenić bitrate mp3 :stuck_out_tongue: Słucham głównie lekkiego rocka i podobnych, ale, że nie ograniczam się muzycznie zapuszczę czasem coś cięższego, nieraz metalowego a także różne elektroniczne dźwięki - np. Faithless, Jean-Michel Jarre. Lubię też np. Shpongle czy Sigur Rós :wink: Słucham niemal wszystkiego, z przewagą rocka i pochodnych. Zależy mi żeby głośniki dobrze grały na wszystkich częstotliwościach - zarówno tony niskie, średnie jak i wysokie. Lubię słyszeć i czuć bas, ale bez przesady. Nie może go być za dużo. Nienawidzę buczenia, od którego drgają szyby w oknach. Koniecznością jest możliwość całkowitego wyłączenia lub maksymalnego wyciszenia basu w razie potrzeby.

Mocno zainteresował mnie zestaw o którym wspomniałem w temacie, niestety na razie nie znalazłem go w sklepie żeby przeprowadzić odsłuch :-x

Może jakieś inne propozycje?