Creative Inspire T7700

Witam, pisze bo mam mały problemik… otóż kupuje ( dość okazyjnie ) głośniki marki Creative , a konkretnie model T7700. Problem polega na tym że nie wiem zabardzo jaką karte muzyczną bede potrzebował do tego zestawu. Oglądałem karty Sound Blaster Audigy ale jest ich tyle że głowa mała… Myślałem nad Creative Sound Blaster Audigy SE OEM numer modelu: SB0570 , ale nie wiem czy ta karta będzie kompatybilna z tym zestawem. Widziałem też karty z serii SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS , ale powiem szczerze że cena mnie zabija a szczególnie że jeśli karta ma mnie kosztować o połowe więcej od głośników to ja dziękuje :mrgreen: .

Prosze o komentarz :

coś na temat T7700 ( ważna jest dla mnie wasza opinia czy w ogóle warto wie w to pakować :slight_smile: )

jaką karte muz. dobrac do tego zestawu

no i ogólnie skomentujcie , moze macie jakies ciekawe spostrzeżenia na ten i podobny temat :wink: a chętnie sie doedukuje …

Pozdrawiam !

Myśle ze Creative Sound Blaster Audigy SE OEM, będzie dobrą karta do tych głosników.

Njawazniejsze funkcje króre posiada;

* Dźwięk przestrzenny 7.1

* Częstotliwość próbkowania 24-bit/96kHz

* Odstęp sygnału od szumu 100 dB

* Wszechstronne oprogramowanie Creative Media Source w komplecie

* Technologia EAX ADVANCED HD 3.0 !!

* Technologia CMSS przetwarza sygnał stereo na dźwięk przestrzenny 7.1

Jezeli przesiadasz sie z dzwieku zintegrowanego, to na pewno bedziesz zadowolony.Z takim zestawem mozesz robic bardzo wiele hałasu.

Jedyny minus to potencjometr od pilota głosności.Gdyby nie własna przerobka…

Rafał16 : zgłupiałeś ?

Audigy SE polecasz za 120 zł skoro Audigy 4 OEM można już ostać od 200 zł ? padłem…

m_bojda : Z twoim podejściem to lepiej kupić badziewną kartę i badziewne głośniki żeby zaoszczędzić te 10 zł. Kupuj coś żeby starczyło na lata a nie żeby miało paść po 2 tyg albo charczeć przy graniu.