Creative MediaSource 5 Player regulacja glosnosci


(Gulls) #1

Witam jak w temacie mam pytanko o regulacje głośności w Creative MediaSource 5 Player mianowicie jak ściszam poogłaszam program przy odtwarzaniu muzyki od razu zmieniam głośność na głównym ustawieniu całej karty i np przy oglądaniu filmu graniu muszę ustawiać za każdym razem głośność da się ty jakoś rozdzielić :?:

Pozdrowionka i z góry DZIĘKI


(Dimatheus) #2

Hej,

Niestety większość, jeśli nie wszystkie programy Creative'a - czyli także MediaSource 5 Player - odwołują się bezpośrednio do ustawień dźwięku karty dźwiękowej; również sterowanie poziomem głośności odbywa się bezpośrednio w ustawieniach karty. Nie jest więc możliwe rozdzielenie, o którym piszesz. Ewentualnie możesz zmienić program odtwarzający multimedia na inny - na przykład bardzo popularny Winamp. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Gulls) #3

DZIĘKI

Szkoda Creative mógłby by pomyśleć nad tym.


(Dimatheus) #4

Hej,

Nie ma sprawy... :slight_smile:

Ewentualnie zostaje rozwiązanie pośrednie - oczywiście jeśli korzystasz z systemu Windows Vista lub nowszego. Wtedy po uruchomieniu Miksera głośności masz możliwość definiowania głośności niemal każdej uruchomionej w danym czasie aplikacji, która emituje w systemie dźwięki. Wystarczy wtedy najpierw zdefiniować ogólny poziom głośności, a następnie ściszać poszczególne aplikacje zgodnie z uznaniem. Takie rozwiązanie oczywiście nie działa w systemach XP i starszych...

Pozdrawiam,

Dimatheus