Creative MuVo StarAcademy - opinie

Zaciekawiła mnie cena tego modelu, dla mnie szokująco niska…

Co to za seria Star Academy? Jakaś okrojona?

Jeśli ktoś wie coś na owy temat, proszę o opinię.

Proszę nie pisać, kup sobie inny, polecam to czy mam to i jest super. Za takie opinie dziękuję.

Link do aukcji:

http://allegro.pl/item104365479_creativ … gwar_.html

Mój kumpel ma Star Academy i różni się on od MuVo głównie wyglądem no i chyba ma jedną inną ikonkę w menu :stuck_out_tongue: Mój kolega nie narzeka na niego. Ja osobiście mam Creative MuVo TX SE 256 MB, ale Star Academy jak najbardziej polecam, bo to jest sprzęt solidnej firmy, no i słyszałem jak gra…tak jak wspomniany MuVo czyli dobrze.

Również polecam, zresza to creative- bardzo dobra firma mp3"ujek :slight_smile:

Z tego co widzę na aukcji to:

  • ma inne niż standardowe słuchawki w MuVo

  • podłączneie do komputera za pomocą kabla

Reszta identyczna, a cena bardzo mała.

Jak nie zależy Ci np. na radiu w odtwarzaczu to bierz.

Radio to ja mam w swojej Nokii 6610i. Jak będę chciał, to sobie włączę. Dziwi mnie tylko, czemu ta cena taka niska. Może to jakiś trefny rzut?

Aż takiej olbrzymiej różnicy w cenie nie ma, choć zancząca

Zobacz MuVo TX 256Mb

http://www.allegro.pl/item105281211_ozi … wa_fv.html

A jak radyjka nie potrzebujesz to dobry zakup.

Słuchawki można dużo lepsze zakupić np. Koss Spark Plug i naprawdę robi się z tych odtwarzaczy nieżły sprzęt :smiley:

A czym się różnią? Jeśli chodzi o dane techniczne, bo wyglądem to jasna sprawa… W SA jest kabelek, a TX ma USB…

Tak studiuję sobie parametry… :hmmm:

Ja bym nie liczył na żadne większe zmiany w samym odtwarzaniu muzyki. Miałem już MuVo TX FM, a teraz mam MuVo V200 i żadnych różnic w działaniu nie ma. Różnią się jedynie słuchawkami i troche innym wyglądem.

W grę wchodzą tu słuchawki i kabelek

Z ostatniej chwili: Podobno nie współpracuje z Win98

Który?

Dzisiaj się koleżanka w klasie chwalila mp3"ka, patrze a to creative StarAcademy :mrgreen: Pobawilem się nią, ale sprawdzalem tylko pod kątem jakości dzwieku ktory jest bardzo dobry (zreszta ja to w cereativach :wink: ), ma menu po angielsku, pare ikon bylo, ale nie zdąrzylem sprawdzić od czego sa bo się bateria rozladowala :frowning: Zresztą jutro powiem Ci więcej, bo dokladniej go sprawdze :wink: :slight_smile:

Creative Muvo i pochodne -> SA to to samo więc nie ma się co dziwić że jest dobra jakość dzwięku, jak się nie myle to w SA jest próbkowanie tylko do 19x kb dla mp3, ale i tak włąściwie tego się nie odczuwa :wink:

ogólnie -> SA to “limitowana” wersja playera Creativa… w oprogramowaniu prawie się nie różni od innych MuVo, ale cena jest baardzo kusząca. Nie mam pojęcia jak oni to zrobili że jest taka niska, ale lepiej się nie zastanawiać tylko brać :smiley:

Dokładnie!! Dzisiaj go przetestowalem dokladniej i jedynym mankamentem jest (wedlug mnie) menu ktore jest trochę pogmatwane, ale jak wszystkiego idzie się szybko nauczyć, jak już wczesniej npisalem jakość dzwięku bardzo dobra, podświetlany wyświetlacz na niebiesko, glośny, nawet dobry dyktafon. NIE ZASTANAWIAJ SIĘ BIERZ! !!

Chciałem zalicytować ale aukcja jest prywatna :? Wysłałem maila ale odp. nie dostałem :? Dostane te zaproszenie na maila ?

Ja również, więc poczekam sobie na zakup innego Creativa.

Temat uważam za zamknięty.

http://www.allegro.pl/search.php?string=Star+academy