Creative muvo tx se 1gb

Siema :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mam pytaneczko co sądziecie o tej mp3’ce Creative muvo tx se 1gb?? kupiłem ją za 149 złotych w vobisie i chodzi super…a Wy co sądzicei o niej?? :slight_smile:

Też się zastanawiam nad zakupem tego modelu :mrgreen:

Ale poczytałem trochę tu: http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/58719_komentarze/

a tam fragment:

Obecnie używam tego odtwarzacza i na 10 punktów daje mocne 9 (jedyny minus to to trzeszczenie cichutkie przy podswietlonym wyświetlaczu).

i sam już nie wiem - bo może to trochę być denerwujące. :frowning:

A jak tam u Ciebie chodzi bez trzasków ?? ?? ??

bez trzasków… niewiem może tamten koleś mial wadliwego?? mi super chodzi…nieznalazłem żadnej wady w nim :mrgreen: :mrgreen: super basy iitp. super mp3ka za tak małą cenę :smiley: :smiley: :smiley: ciesze sie bardzo z niej…i jestem zadowolony

Też ją mam i też z vobisu i za 149zł i jest po prostu wspaniała nic nie trzeszczy ani nie skrzeczy :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :wink:

niewiem z kąd jesteś krzysix ale gratuluje trafnego wyboru jak ja;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdro for you

a ta mp3 jest na baterie czy na akumulator jakis? i jak wyglada sprawwa z ładowaniem? trzeba baterie wymieniac czy podlaczyc tylko pod usb i sie ładuje?

Na baterie AAA (mały paluszek)

to ja sie dopowiem…także kupiłem w vobisie za 149zł :slight_smile: Ale mam problem…jak odtwarzacz był w porcie usb brat na niego nadepnoł i sie gniazdo usb zwaliło…brat przylutował i odtwarzacz działa w 50% znaczy odtwarzać muzyke moge ale jak podłączam do kmpa to komp go nei wykrywa…a odtwarzacz po otrzymaniu zasilania albo wyswietla jakby próbował łączyc się z kompem z czego itak niema pozytywnego skutku, albo zaczyna odtwarzacz piosenki i juz niewiem co robić:/ Może ktoś chce kupic? Może sie komuś na części przyda :slight_smile:

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Na początku jak kupiłem był wypas, teraz trochę dla mnie za cichy jest, w szczególności w autobusie… ale jakość jest i to duża.

W sumie to ja bym dozbierał do iRivera :stuck_out_tongue:

tylko nie te szrociaste iriviery! To najbrzydsze mp3 playery jakie widziałęm a zarazem najgorsze. Niedość że jakość jest 6/10 w porównaniu do Creative’a to jeszcze psują się jak Emmersony z Real’a.

Miałem takie 4 i w końcu poprosiłem o zwrot kasy. NIE POLECAM

Też mam TXSE 1gb i też go kupiłem w vobisie ale nie za 149zł tylko za 350zł. Było to przed wakacjami, chyba w czerwcu. Jestem w szoku, świetny odtwarzacz. Jedyny minus to to że ma wyjmowanego FLASH’a i po długim okresie użytkowania będzie tam “luz” i może to się wydawać łamliwe. Wg mnie to 8,5/10 pkt. POLECAM!

Mów co chcesz, ja czuje różnice w jakości dźwięku między moim iRiverem, a creativem kumpla (oczywiście na korzyść iRivera).

Zdecydowanie się zgadzam, creativ w porównaniu do iRiviera to jeden wielki badziew:P iRivier T10 RLZ ! Przede wszystkim bateria AA daje wielki plus iRivier’owi, Ci z creativa jeszcze chyba na to nie wpadli :stuck_out_tongue:

no bbardzo to bylo mądre z tą AA, wystarczy popatrzec na odtwarzacze, creative jakos wyglada a te iriviery jak emmersony :smiley: ni huhu zeby cos ladnego zrobić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smiley: