Creative MuVo TX SE - opinie

czy moglibyscie sie wypowiedziec na temat tego odtwarzacza?? i czy wyswietla on tytuły utworów??? a moze cos innego w cenie do 150 zł czy equalizer moge sobei sam konfigurować?? by slucham hip hopu a tam ni sie wydaje ze nie ma odpowiedniego ustawienia do hip hopu :confused: a moze ktos slucha hip hopu i poleci mi jakies ustawienie??

tak wyświetla

wydaje mi się żę ten odtwarzacz jest najlepszy w tym przedziale cenowym są o wiele tańsze odtwarzacze ale ten jest naprawde dobrej jakości bo ma go moja siostra

tak jest ustawienie w equalizerze dla hip-hopu

Mam i polecam :spoko:

Jestem z niego zadowolony a jakość dźwięku przednia :smiley:

Nie daj się skusić, że inne w tej cenie mają 512 MB czy słyszałem że nawet 1GB… Creative to marka, którą się ceni :slight_smile:

hehe bo ja dzisiaj sprzedalem mojego no-name i nie mam zamiaru znowu sie w to pakować :stuck_out_tongue: chodzi mi glownie o jakosc dzwieku bo roznie na roznych forach pisza… i pisza ze te sluchawki sa do niczego, za duze i ze dziwek z nich jest do niczego…

Złączono Posta : 12.07.2006 (Sro) 21:46

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22727 czy ten z tego linku bedzie dobry? zobaczcie co jest w zestawie itp

Dokładnie taki jak mój :wink:

Pisałem wcześniej - za tą cenę, według mnie, nie dostaniesz nic lepszego

to jest prawdą że słuchawki ma lipne ale już sam odtwarzacz jest naprawdę dobry

czy ten odtwarzacz obsluguje foldery?? chcialem sobie wgrac muze w okolo 10 folderach i nie wiem czy tak sie da

Obsługuje. Obecnie mam w 3 folderach muzykę - czy więcej? Nie wiem, bo nie sprawdzałem. Ale pewnie tak :wink:

Ja mam TX SE 1GB, dałem za niego 350 zł w sklepie Vobis. Jestem z niego w 100% zadowolony. Oto plusy tej mp3:

jakość dźwięku

żywotność baterii

możliwość używania go jako flash

wysokiej jakości wyświetlacz

tryb dla prawo i lewo ręcznych

ręczny equlizar z możliwością wyboru typu muzyki np. rock, techno, rap,

duża głośność (na 25 ja słucham 15-20)

dobre słuchawki

szybki transfer mp3 na odtwarzacz

cena

wygląd

wytrzymałość

małe rozmiary

To chyba wszystko. Polecam Creative!

Creative… i wszystko jasne! :smiley:

Foldery obsługuje ale nie całkowicie: Obsługuje do 1 poziomu cyzli jak będzie np:

muza -> muza 1 + muza 2 to będzie nam się pokazywało od razu muza1 i muza 2 jako oddzielne foldery a nie muza a potem muza1.

pc108 : słuchawki są denne :stuck_out_tongue:

Mam TX FM od roku - 0 problemów, ostatnio nawet miałem błąd flashowania w playerku… ale mały recover i wszystko działa :stuck_out_tongue:

A czym różni się ten:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20231

od tego:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23580

??

Kolorem :lol:

Ale tam można sobie zamówić kolor jaki sie chce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To masz tam wszystko opisane :PPP

Ten 1 np. obsługuje : WMA z DRM, WMA, Mp3, a ten drugi WMA i Mp3

:PPP

@FORD różnica jest taka: 1 odtwarzacz to ZEN a drugi MuVo :smiley:

Ja mam niebieską 512, bardzo dobry sprzęt, jedynie eqalizer ustawiłem na maksa żebym mógł słuchać muzy położywszy słuchawki na biurku :]

W MuVo i innych kolory wskazują pojemność. Np 512 jest niebieski, 1 GB jest czarny.

co to znaczy??

Możesz wrzucić go na stronę www i będzie robić różne animacje.

wow ale dobry zart… chodzi chyba o to ze ma pamiec flash i mozesz tam wzucac jakie pliki ci sie podoba… np save’y z gry i wrzucic na innego kompa przenoszac go na tym odtwarzaczu itp… a ja kupuje 256 srebrny w komputroniku za 150 zł i mam nadzieje ze bedzie obslugiwal foldery bo rozne opinie wyglaszaja rozni ludzie :P:P

przemo86 : juz pisalem, obsluguje foldery tylko do 1 poziomu czyli jak masz w katalogu 1 jeszcze dwa podkatalogi to te dwa podkatalogi pojawia sie w rozpisce, cczyli tak jakby byly glownymi katalogami.