Creative MuVo


(Sebek) #1

Witam. Chciałbym kupić odtwarzacz mp3, przestudiowałem wiele ofert różnych sklepów itp. i natrafiłem na Creative MuVo. (link: http://www.apollo.pl/?menu=store&grp=40 -> podświetlony na zielono jako wyprzedaż). Cena jest świetna jak na tej klasy sprzęt. Mam tylko jedno “ale”. Mianowicie brak wyświetlacza. I właśnie z tym problem zwracam się do Was. Jak uważacie? Czy opłaca się kupić ten model bez wyświetlacza czy lepiej dołożyć trochę i kupić z wyświetlaczem? Przeanalizowałem kilka za i sprzeciw, jednak nie porafię sobie jednoznacznie odpowiedzieć. Wydaje mi się, że jeśli będę wrzucał mp3 ze swojego kompa to mniej więcej wiem co leci więc akurat w tym wypadku nie potrzebowałbym LCD :wink: Czekam jednak na Wasze rady, gdyż jestem całkowitym laikiem w dziedzinie mp3 :slight_smile:

PS. Zależy mi głównie na jakości brzmienia za niewielką cenę. Nie chcę jakichś odtwarzaczy firmy Sansun 256MB za 90zł, które po podgłoszeniu bardziej trzeszczą niż grają. Proszę o odpowiedzi.


(McDracullo) #2

Moim zdaniem zainwestuj w wyswieltacz :wink:

Może i utwory wiesz jakei są ale każdy odtawrzacz MP3 ma coś takiego jak menu ; gdize można zmieniać wiele ciekawych funkcji (eqalizer, powtarzanie itp.) Nie wiem jak rozwiazane jest to w tym wypadku, ale sądze że lepiej wziać z wyświetlaczem :wink:

Pozatym chodzi Ci o ten 128 Mega?? Nie możesz przeznaczyć na ten cel wiecej kasy i mieć przynajmniej 256 Mb pamieci??


(Pzontek) #3

Ja go posiadam i powiem że nie jest zły, pewna firma i wogóle jakość muzyki przyzwoita,

fakt brak wyświetlacza przeszkadza ale na 128Mb nie wchodzi za dużo muzy przez co wcale się nie gubie :wink:

ale jak na dzisiejsze czasy to troszke przestarzały jest :wink:


(Dod) #4

kebes: MuVo jest na prawde dobre, choc lepszy jest iPod czy Zen ale za cene jaka oferuje MuVo nie kupisz nic lepszego i tak dobrze grajacego. MIalem ten sprzet i dobrze grał nie miałem zastrzeżeń ani do dzwięku ani do pamięci 128 mb to wystarczy w zupełności do np: przejazdu autobusem do szkoły i z powrotem :wink:


(Sebek) #5

W związku z tym, że jeszcze się nie zdecydowałem mam kolejne pytanie :stuck_out_tongue: Co myślicie o tych playerach i ew. który byłby lepszy?? iRiver http://www.mp3store.pl/odtwarzacze.mp3f … -880(128mb.2004140441674160834.htm i Creative http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4 … 3235364d42

PS. Link do iRivera trzeba skopiować bo jakoś tak dziwnie dzieli, że nie da się wejść bezpośrednio w ten odtwarzacz.


(Dod) #6

za 189 zł - Creative MP3 MuVo TX SE 256MB - wow :slight_smile: Mogę ci tylko polecić Creativa gdyż iRiver nie przypadł mi do gustu poprostu


(Sebek) #7

Właśnie dziś kupiłem TX SE za 199zł. Dzięki za radę TaOs.


(Asterisk) #8

Jako OT ===::> kosz