Creative Sound Blaster Audigy Platinum SB0900 + Z-5500 ster

Witam!

Zaopatrzyłem się w kartę Creative Sound Blaster Audigy Platinum model: SB0900 i mam głośniki Logitech Z-5500.

Zainstalowałem oryginalne stery do tej karty Creative’a lecz nie miałem żadnego miksera, żeby ulepszyć bass itp.

Odinstalowałem i znalazłem kXProject lecz na nich nie chodzą frontowe satelitki.

Macie jakieś porady jak temu zaradzić ?? Jakie sterowniki będą najlepsze??

wojtas91 , Na tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Dostosuj swojego posta do tej zasady.

Miksery i inne pierdoły będziesz miał jak zainstalujesz stery z płyty CD (lub jej obrazu), zwykła paczką którą idzie ściągnąć z netu ma tylko sterownik. Przy KX`ach nie będziesz miał wsparcia dla EAX.

Ok a możesz mi podać link do takowych sterownikow z mikserem i innymi pierdołami ?? :stuck_out_tongue:

masz bana na google? zwykle nie szukam za kogoś ale powiedzmy że tym razem robię wyjątek…

http://www.pcnet.com.tr/forum/donanim/1 … cikti.html

Tu gościu zapodaje obraz, nie jestem w stanie zweryfikować, więc sam się przekonaj,

Na Windows 7 nie chodzą. Po zainstalowaniu wyskakuje Crask Dump. Musiałem je odinstalowac w trybie awaryjnym i dopiero normalnie chodzi.

no tak nie podałeś jaki system, są tutoriale jak instalować pod siódemką, poszukaj na necie albo nich ktoś zapoda…