Creative Sound Blaster X-FI Platinum FATAL1TY Champion Series 550 zł

Creative Sound Blaster X-FI Platinum FATAL1TY Champion Series

550 zł

Witam mam dziś na sprzedaż tą oto kartę kupiona w 2008r po dzień dzisiejszy działa w 100% sprawnie nigdy nie miałem z nią problemów pracowała pod windows xp grałem z niej jako prezenter w Radio FTB,IRN,Pulsstacja i innych karta dostarcza bardzo dobrej jakości dźwięk teraz już trudno o taki produkt ze stajni Creative. karta jest wraz z panelem. jedyny mankament to lekko okopcona od spodu taśma łącząca kartę z panelem audio montowanym w zatoce w komputerze. a tak po za tym wszystko ok ! dlaczego sprzedaje ? po 1: nie gram już jako prezenter on line w Radio. po drugie zmieniłem komputer na nowszy i nie ma na płycie głównej wejścia PCI po 3 obecnie w nowym komputerze zarówno słuchawki jak i głośniki Microlab solo 7c mam podłączone do Dac Carat Ruby 2. masz pytania pisz śmiało ! odpowiem na każde :slight_smile:

Ps.karta rozwija naprawdę swoją piękną barwe jeśli zdecydujesz sie na zmodowane sterowniki od Daniel_K jak mnie pamięć nie myli tak się nazywały wtedy.

X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series - realistyczny dźwięk
Źródło: Creative
Karta Sound Blaster X-Fi Platinum - Fatal1ty Champion Series została stworzona z myślą o zaawansowanych graczach oferując im najwyższą jakość dźwięku i największą wszechstronność. Sygnowana przez jednego z najlepszych zawodowych graczy, łączy w sobie zalety najszybszej karty dźwiękowej na świecie z możliwością podłączenia szerokiej gamy urządzeń zewnętrznych, w tym bezprzewodowego pilota. Zainstalowany na karcie chip X-Fi nie obciążając procesora komputera przyspiesza działanie Direct X, OpenAL i EAX 5.0, zapewniając najwyższą, kinową jakość dźwięku i płynność w grach - wbudowane 64 MB pamięci X-RAM zwiększa prędkość ładowania dźwięków. Funkcja X-Fi CMSS-3D zapewnia realistyczny, przestrzenny dźwięk w słuchawkach stereo. To ważna funkcja szczególnie podczas imprez LAN lub nocnego grania.

X-Fi, najszybszy na świecie procesor dźwięku, zwiększa płynność działania gier poprzez sprzętową akcelerację Direct X, OpenAL i EAX 5.0.
Funkcja X-Fi CMSS-3D Surround przetwarza sygnał audio na dźwięk przestrzenny w standardzie 5.1 lub 7.1.
24-bitowy Crystalizer X-Fi poprawia brzmienie wszystkich źródeł dźwięku, w tym plików MP3/WMA, strumieniowej transmisji dźwięku i filmów, dźwięku telewizyjnego i radiowego oraz filmów w formacie DivX i DVD.
Aktywna architektura umożliwia pracę w trybach „Rozrywki”, „Gier” i „Tworzenia Dźwięku”, kieruje zasoby procesora do zadań wykonywanych w danej chwili.
64 MB pamięci RAM przyspiesza ładowanie dźwięków.
Moduł wejść/wyjść montowany na przedniej obudowie komputera zapewnia łatwe i szybkie podłączenie urządzeń zewnętrznych.
Wydajność:
Odstęp sygnału od szumu (20kHz Low-pass filter, A-Weighted)
Wyjście stereo 109 dB
Kanały przednie i tylne 109 dB
Kanał centralny, głośnik niskotonowy i kanały boczne 109 dB
Całkowite zniekształcenie harmoniczne + szum przy 1 kHz = 0.004%
Pasmo przenoszenia (+/-3 dB, 24-bit/96 kHz) = 10 Hz do 46 kHz
Pasmo przenoszenia (+/-3 dB, 24-bit/192 kHz) = 10 Hz do 88 kHz (tylko stereo)

Złącza na karcie:
FlexiJack (wejście mikrofonowe i liniowe, wyjście cyfrowe, Digital I/O) przez mini jack 3.5 mm
Wyjście liniowe (przód / boki / tył / środek / głośnik niskotonowy) przez wyjścia typu mini jack 3.5 mm
Wejście liniowe AUX_IN przez 4-pinową wtyczkę Molex na karcie
Jedno złącze AD_Link (26-pinowe) do podłączenia konsoli X-Fi I/O (opcja)
Jedno złącze AD_EXT do podłączenia stacji X-Fi wejść/wyjść

Złącza w panelu wejść/wyjść:
Dwa złącza RCA do wyjść i wejść koncentrycznych SPDIF
Dwa złącza RCA do wejść Auxiliary
Dwa złącza optyczne do wejść i wyjść optycznych SPDIF
Dwa złącza żeńskie mini MIDI do wyjść i wejść MIDI
Wyjście słuchawkowe i regulacja głośności poprzez stereo jack 6.35 mm
Połączone analogowe wejście liniowe/mikrofonowe przez stereo jack 6.35
Jedno złącze AD_EXT do podłączenia do karty X-Fi PCI

https://www.olx.pl/d/oferta/creative-sound-blaster-x-fi-platinum-fatal1ty-champion-series-CID99-IDM9wmI.html

Tu masz taką samą za 179 zł, Pomyśl nad tą ceną jeszcze.
https://www.olx.pl/d/oferta/creative-x-fi-fatal1ty-platinum-karta-sb0460-panel-sb0250-pilot-CID99-IDJzSEU.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=1

no widzę właśnie hm chcialem dokupić 3 wentyle RGB dlatego taka kasa jest mi potrzebna raczej za 200zł szkoda sprzedawać aby sprzedać ale takie prawo rynku rozumiem karta dźwiękowa nie starzeje się po mimo uplywu lat w przeciwieństwie do graficznej.

To jeszcze zaprzeczaj, że wszechświat nie dąży do bycia wielką kulą żelaza o masie pierwiastka około 56 u.

Sztuką jest znaleźć frajera, który tyle zapłaci. Tyle w temacie.