Creative T6 Series II

Napiszę co mam i co chciałbym i dlaczego przez to zakładam ten wątek:

Hej

Też mam Sound Blaster ZxR, która jest podłączona pod wieże Sony Shake-33, dźwięk jest mega (jak mieszkasz w bloku to co chwila będą u Ciebie lokatorzy), jedyny minus to to że wieża jest duża gabarytowo, jej Moc: 2x 1100W RMS, przedtem miałem Sony Ex-600 Moc: 2x 90W RMS, to teraz jest niebo a ziemia, ja bym Ci polecił jakąś dobrą wieżę kupić, moim zdaniem sprzęt Creative jest przereklamowany i zamiast niego to bym polecał też zastanowić się nad głośnikami Microlab Solo 7C lub 9C.

Creative odnośnie swoich kart graficznych jedynie się przechwala, miałem przedtem Sound Blaster X-Fi Titanium Fatali1ty Champion Series a teraz tego ZxR i nie widzę między nimi żadnej różnicy w dźwięku, jedynie w cenie tamta kosztowała 400, a ZxR 890 pln.    

@Meow89

Dzięki za info.

Jak pisałem ograniczenie miejsca eliminuje w przedbiegach wieże i tym podobne gabarytowe audio (subwoofer się w to nie wlicza, bo pod biurkiem mam miejsce akurat na sześcian czy prostopadłościan). Poza tym 2x1100W to o wiele za dużo niż potrzebuję.

ZxR to karta do zadań specjalnych. Jak nie wprowadzasz dźwięku do to wystarczyłby pewnie model tańszy, Zx. Podobnie jak nie wymieniałeś nigdy czy nie planujesz eksperymentów żadnych z innymi niż fabryczne OPAMPami na karcie. A właśnie m.in. za to się płaci przy tym modelu.

O Solo 7C czy 9C sporo dobrego słyszałem i wiele już wyczytałem… ale to kolosy! Niestety, ale… brak miejsca.