Creative X-Fi Xtreme Gamer, warto?

Witam

zastanawiam się nad zmianą karty muzycznej (obecnie mam sb live 24bit) właśnie na Karta dźwiękowa Creative X-Fi Xtreme Gamer (SB0730), tylko zastanawiam się czy wykorzystam jej pełną moc przy moich głośnikach, mianowicie posiadam Logitech X-530 (5.1)…

Co sądzicie, czy do tych głośników opłaca się kupić tą kartę? czy będzie możliwe usłyszeć co ta karta potrafi?? czy raczej głośniki są za kiepskie na taki zakup i lepiej zostać przy sb?

Po prostu nie chce wywalić kasy w błoto

Proszę o pomoc

ps. bo np do mojjego live zainstalowalem spokojnie sterowniki z xfi xtreme z naszego forum do tego creative media player i hula niesamowicie dlatego zastanawiam sie czy jest sens kupowac tą kartę

naprawde warto, naprawde ! :smiley:

To samo co poprzednik. Ahhhhhhhhhh ten dźwięęęęęęęęęęęk. Mrrrrrrrr…

jeśli jesteś zadowolony, to po co wydawać 200zł?

dźwięk zapewne będzie lepszy, ale nie wiem czy jest sens w wydawaniu 200zł jeśli jesteś zadowolony z dźwięku jaki masz teraz :wink:

nazer , oczywiście wszystko zależy od Ciebie…

Bo to jednak lepsza karta ( lepsza klasa ). No ale to Ty musisz się zdecydować czy będzie Ci aż tak bardzo potrzebna czy nie.

A ja wcale nie jestem taki zadowolony. Co prawda dźwięk jest czystszy od zintegrowanej ale tylko trochę… Mp3 które trzeszczały nadal trzeszczą. Filmiki na youtube dużo lepiej. Crystalizer- jeden wielki ■■■■… podbija tylko trochę wysokie tony i tyle, miał poprawiać brzmienie kiepskim nagraniom a tu klapa… Bass miał być miękki a jest twardy, co prawda jest głębszy. Za to co uważam że warto kupić tą kartę to 3D w słuchawkach, nie jest dużo lepszy od zintegrowanej, nadal można pomylić przód z tyłem (na podstawie tego nie można określić skąd np skradają się wrogowie) Ale prawo lewo jest o wiele lepsze od zintegrowanej, jak oglądałem film i po prawej stronie zbili szybę to myślałem że mi akwarium pękło!!!Ale się wystraszyłem…

Podsumowując.

Dźwięk jest bardziej soczysty ale nie jakiś O WIELE LEPSZY…

Crystalizer- ■■■■

3D w słuchawkach super

Bass twardy ale głęboki

3 tryby działania, do filmów, do gier i do muzyki

Gdybym cofnął czas to i tak kupiłbym tą kartę, niestety nie jest to co się spodziewałem jak to pisano " BOSKO GRA itp" bo bosko grała moja poprzednia też… no ale można kupić, nie wiele więcej ale zawsze coś :wink:

masz pewnie jakieś lewe to trzeszczą :stuck_out_tongue: :smiley:

a tak to dobre podsumowanie, to wszystko zależy od autora topic’u, jeśli ta która ma jest ok dla niego to nie ma po co zmieniać :slight_smile:

Dzisiaj zauważyłem że podczas grania w Turoka podczas basowych dźwięków (trzęsienie ziemi czy wybuch)+ odgłosu T-rexa strasznie chaaarczyyy :frowning:

no a w turoku jest czego posłuchać :stuck_out_tongue: mistrzowski dźwięk i gierka :smiley: