Creative ZEN a karta pamięci

Posiadam Creative ZEN i am do niej kartę pamięci.

Czy żeby dodać cos na tę pamięc ( bądź tylko oglądać co na niej jest) muszę dokupić jakiś czytnik kart ?

Czy mogę dodawać bezpośrednio z kompa do karty pamięci w odtwarzaczu?

Pytam, bo właśnie mam z tym problem, mam nadzieje że da rade tylko przez kompa :slight_smile:

Wchodzisz do menu odtwarzacza,karta pamięci,wybierasz dysk wymienny i podłączasz do komputera.W “Mój komputer” karta będzie widoczna jako dysk wymienny.

A odtwarzacz oddzielnie czy jak ?

Oddzielnie co?

No żebym teraz mógł przejść na dysk odtwarzacza a nie kartę to muszę wyjść z powrotem do menu odtwarzacza, tzn karta pamięci i odtwarzacz nie mogą być na raz widoczne w systemie ?

No właśnie nie ma takiej możliwości.Odtwarzacz jest widoczny w systemie jako urządzenie MTP,a karta jako dysk wymienny.

No ok, tylko teraz mam napisane : Nie odłączać :stuck_out_tongue:

I jak teraz mam odłączyć ? :stuck_out_tongue:

Nie chce zepsuć :stuck_out_tongue_winking_eye:

Poprzez bezpieczne usuwanie sprzętu w trayu.

Ok, dzięki ;D

Mam prośbę. Jak się powiększa pamięć w Creative 4 GB zen? Pojawia mi się po podłączeniu kabla USB do komputera w dysku wymiennym coś takiego jak “nie odłączaj”. Co mam zrobic żebym mógł powiększyć pamięć z 4 GB do np 8 GB? Proszę o odpowiedż !!

Nie za bardzo rozumiem.

“Nie odłączaj” pokazuje się po włożeniu odtwarzacza z kartą pamięci.

No właśnie. Włożyłem odtwarzacz z kartą pamięci. Co mam zrobić dalej? Moim celem jest powiększyć pamięć Creative 4 GB. Zle napisałem. Włożyłem ten odtwarzacz z kartą pamięci i co dalej?

No i masz przecież tyle, jaką kartę włożyłeś np.

Miałeś odtwarzacz 4 Gb, dołożyłeś kartę 4 Gb i masz 8 Gb.

Jak włożyłeś kartę i masz “nie odłączaj” to zgrywasz na tę kartę muzę i później w odtwarzaczu wchodzisz na Kartę pamięci i is good.