Creative zen nano+1gb=bieganie=coś do przymocowania-wygodne

Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś stabilnego przymocowania, paska do mojej mp3 Creative Zen nano plus 1GB RED, na allegro szukałem, ale nie znalazłem, mam już odpowiednie do tego celu słuchawki tj, do biegania i uprawiania sportu ogólnie, ale potrzebuje jeszcze jakiegoś paska, miejsca, stojaczka nie wiem jak to sprecyzować, który solidnie unieruchomi na czas biegania mp3, widziałem, że są takie opaski na ręce dla iPhonów, jakiś tam telefonów nokia i innych… ale nie mogę właśnie do swojego urządzenia znaleźć, pomoże ktoś, poda model, albo aukcje na allegro? Pozdrawiam! :slight_smile:

może nie ma dedykowanych dla tego urządzenia ? poszukaj jakiegoś nawet i do telefonu na ramie najbardziej zblizonego wymiarami

a mi się wydawało, że kiedyś widziałem właśnie do tej mp3 na rękę taki uchwyt na rzepy czy na zacisk i się na bicepsie zaczepiało i można było biegać dzięki temu, nie ma już tego, kupił bym nawet i używane, najlepiej gdyby było to dedykowanego do urządzenia tego, może być i nawet do creative muvo bo to rozmiar praktycznie ten sam.

a jakie dedykowane stelaże, to coś do trzymania mp3 polecasz antiferno? :slight_smile:

Nie polece Ci bo sam używałem Ipoda a nie zeno i nie za bardzo obeznany jestem…

Zastanów się w ogole czy na pewno Ci jest takie coś potrzebne nie mozesz wrzucić odtwarzacza do kieszeni spodni ?

wszystko reguluje długość kabla, no w sumie najprostsze rozwiązanie a na nie nie wpadłem, ale w sumie nie bez powodu na to nie wpadłem, bo mogę biegać w spodniach, bez kieszeni :shock: to jak poda ktoś link do aukcji z takim wieszakiem stabilizatorem? :slight_smile: czy nie wiecie, nie możecie znaleźć jak ja tego?

Z tego co widze to nie ma w ogole czegos takiego do wersji nano, jedyne co mi przychodzi do głowy to albo opcja zaszetka + smycz na szyje np : http://allegro.pl/skorzana-saszetka-etu … 67242.html tu nawet robia hafty na zamówienie chyba :P:P

Albo są takie etui na dokument też do zawieszenia na szyje…hmm… ewentualnie torebka na pas :stuck_out_tongue:

Zakupiłes sprzet który nie ma do siebie dedykowanych akcesoriów wiec musisz kombinować :stuck_out_tongue:

Może pora zainwestować w koszulke z kieszonka na piersi :stuck_out_tongue:

no widzę, że saszetka nawet atrakcyjna, ale właśnie problem w tym, że mam smycz którą dostałem od producenta i dlatego założyłem ten temat, bo moją opcja początkową było bieganie z mp3 w tej smyczy i dlatego chciałem jakiś pasek mocujący na rękę, żeby unieruchomić odtwarzacz, bo tak jak bym miał biegać z tym mp3 na smyczy to strasznie dyndać to będzie i przypuszczam, że za długo nie wytrzymam z tą smyczą. ale tak zmieniając temat nie chce mi się wierzyć, że producent w ogóle nie wypuścił takich akcesoriów do tego sprzętu, albo przynajmniej nikt na to nie wpadł alby produkować coś takiego do tych odtwarzaczy. Przecież jest pełno takiego czegoś do iPod’ów Apple i innych gadżetów a nie ma akurat do mojego? Może obydwaj źle filtrujemy allegro? :?

Wątpie , bez “nano” znajduje całą mase akcesoriów … no ale Ty masz nano :P:P:P

aż sprawdziłem, bo myślałem że nie ma takiego modelu, jest i mam creative zen nano plus z mikro czerowny kolor kupowany w media był także o jakiejkolwiek podróbce nie ma mowy. a podaj te aukcje do muvo, może by weszło w taki pokrowiec?

a powiedz mi jakieś programy ćwiczeniowe np do NOKIA N95-2 albo do E61, chodzi mi o to żeby łaczyło się to z satelita obliczało trasę tempo i takie głupotki, wiem, że coś takiego jest na iPhona, więc szukam programu, odpowiednika dla w/w modeli nokia. I od razu temat odnośnie biegania z telefonem, jakieś folii potrzebuje która izolowałaby telefon od potu, jest coś takiego na allegro, wielokrotnego użytku? :slight_smile: