Critical error przy właczaniu Lineage'a

Mam problem z wyskakującym błędem Critical Error zaraz po włączeniu gry Lineage 2(pokazuje się czarny ekran i kursor myszy, poczym wyskakuje błąd). Check failes nic nie daje reinstalacja gry też nie, reinstalacja sterowników do kary graficznej też nie. Proszę o pomoc

Treść błędu to :

2008.12.13 15:48:20

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ -6062 MHz with 2046MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 8600 GT (5827)

PosCode : LS1:0:0:0 2/0


FD3DL2Shader PS Get ConstantTable failed(D3DERR_INVALIDCALL).


History: UD3DRenderDevice::InitCompiledCode <- FD3DShaderCacheManager::GetCachedShader <- UD3DRenderDevice::GetShaderCache <- SetMaterial <- FD3DRenderInterface::SetL2ShaderMaterial <- FD3DRenderInterface::SetMaterial <- DrawSection <- StaticMesh=FX_E_S.Flameset.Default_Flame01 SectionIndex=1 <- RenderStaticMeshLod <- StaticMesh=FX_E_S.Flameset.Default_Flame01 Owner=Lobby01.StaticMeshActor220 Instance=Lobby01.StaticMeshInstance30 <- FDynamicActor::Render <- Actor <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FSkySceneNode::Render <- NoStencilRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Brakuje ci do tego Direct x 9.

Zrobilem reinstala windowsa i nic to niedało. Prosze pomóżcie bo już niewiem co robic :frowning:

Teraz trzeba zająć się sterownikami do grafiki.Odinstalować stare z “dodaj usuń programy”.

Wejść na stronę Ge Force Release 178 [najnowszy sterownik], ściągnąć.Obowiązkowo Direct x 9.0c.

Grę ściągać z Instalki.pl.Instalator gry najpierw sprawdzi możliwości komputera.Jest 5 albo 6 poziomów .

Każdy z nich to ok. 3GB z wymaganym miejscem na dysku minimum 10 GB.

Tyle na razie. Powodzenia

Następnym razem daj screen pulpitu.

Dzieki za pomoc, pozbyłem sie błedu :). Ściągnołem najnowszą wersje gry zainstalowalem i chodzi, wczesniej instalowalem starsza i dawalem check failes.