CRITICAL ERROR w Lineage 2 (c4)

Nazwa servera L2Gm adres:l2gm.org/wersja klienta uzywana na serwerze Gracia part2 (bez final).Moja wersja klienta Gracia part2 (bez final).

zrob to co proponowal ci gm na tym serwerze:

odinstaluj l2, przeczysc system np. ccleanerem, zainstaluj ponownie, wywal swoj folder system, sciagnij ich updatera i zasuwaj z update (tylko uruchom ich updater a nie lineage2.exe)

btw. po co chcesz grac na serwie gdzie kazdy moze byc gmem? :smiley:

Witam bardzo prosze o pomoc za kazdym razem gdy wpisuje jakies pasy dostaje ten error dzieje mi sie tak na 3/4 serwerach interlude… jedne mi dzialaja a drugie nie… nie wiem o co chodzi zrobilem format 'dysku C jednak gre mam zainstalowana na D.

2009.6.17 12:00:43

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 1811 MHz with 1023MB RAM

Video : ASUS X1300 Series (6606)

General protection fault!

History: NConsoleWnd::RequestAuthLogin <- NCAuthWnd::OnLoginBtnClick <- NControl::SendEventMessage <- NCButton::OnClickButton <- NCButton::OnLButtonUp <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg <- NConsoleWnd::DispatchWndMsgX <- NConsoleWnd::MasterConsoleEventProcess <- UEngine::InputEvent <- UWindowsViewport::CauseInputEvent <- UWindowsViewport::UpdateInput <- UViewport::ReadInput <- APlayerController::Tick <- ALineagePlayerController::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Mam ten sam problem co Demonash, gram na INTERLUDE i teraz to juz ten sam CRITICAL ERROR wyskakuje mi przy kazdym serwerze :open_mouth: podmieniam systemy itp loguje sie i bach!! Critical error. Problem w tym ze probowalem juz wszystkiego re-instal gry, czyste systemy, Nawet dzisiaj formata zrrobilem i dalej to samo !!

Prosze POMOZCIE ![-o<

Witam mam problem z utworzeniem postaci po wejsciu do L2 - wpisuje nick, następnie wybieram rasę i wyskakuje mi:

2011.11.2 19:28:01

OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7600)

CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2261 MHz with 2047MB RAM

Video : Intel® HD Graphics (2104)

SkeletalMesh Dwarf.MDwarf_m001_b: Serial size mismatch: Got 40159, Expected 40163

History: LoadObject <- (SkeletalMesh Dwarf.MDwarf_m001_b 16417268==16417268/23198064 16377109 40163) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageWarrior.MDwarf NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- NControl::SendEventMessage <- NControl::SendEventMessage <- NCPushButton::OnLButtonDown <- NCVirtualWndMain::SetFocusingWindow <- NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg <- NConsoleWnd::DispatchWndMsgX <- NConsoleWnd::MasterConsoleEventProcess <- UEngine::InputEvent <- UWindowsViewport::CauseInputEvent <- UWindowsViewport::UpdateInput <- UViewport::ReadInput <- APlayerController::Tick <- ALineagePlayerController::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

a mam sprzet : Intel® Core i5 CPU M430 @ 2.27GHz

RAM 3,00GB

system 32-bitowy

karta : Intel® HD Graphics

czy ktos posiada wiedzę w jaki sposób usunąć takiego critical error?

Bede wdzieczny za pomoc

Pozdrawiam

Siema mam takie problem iz gram w l2 interlude i chcąc przeteleportować sie do aden czy rune wyskakuje mi taki bląd

(gra ta nie była instalowany tylko skopiowana z pendrive jesli ma to jakies znaczenie) zmieniałem wartosci w pamieci wirualnej ale to nic nie pomagało

Prosze o pomoc z Góry dzięki

2006.4.4 15:03:01

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel Unknown processor @ 2996 MHz with 1014MB RAM

Video : Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (4020)

Insufficient Memory.

Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.

You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

History: FMallocWindows::Malloc <- FMallocWindows::Realloc <- 00000000 -4932 FArray <- FArray::Realloc <- -1233*4 <- TArray<< <- UStaticMesh::Serialize <- LoadObject <- (StaticMesh Aden_Castle_S.Aden_castleinpir02 3299817==3299817/10851621 3270336 182944) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel 24_18.unr) <- LoadLevel <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Dodane 11.05.2012 (Pt) 15:46

dpomoze ktos plzzz bardzo mi zalezy