CRITICAL ERROR w Lineage 2 (c4)

Witam.

Od niedawna gram w L2 i chciałem sie zapytac co zrobić aby nie wystepowały CRITICAL ERROR’y ? chodzi o to ze gram w l2 i w jednej chwili wychodzi mi do windowsa i pisze CRITICAL ERROR. mozna temu jakos zaradzi?

czekam na odp. i pozdrawiam

Proszę zmień tytuł tematu na konkretny

pls pomoz mi ktoś ;/

teraz sprawa sie pogorszyla bo zaraz po logowaniu wystepuje ten CRITICAL ERROR. w razie czego zamieszczam tu jego treść:

POMOZ MI KTOS PLS

Spróbuj usunąć podkatalog “systextures” (albo podobnie) z katalogu “Lineage II” i zrobić aktualizację.

Jeśli to nie pomoże, to wypróbuj reinstalację i update całego klienta:

  1. Odinstaluj Lineage 2.

  2. Usuń pozostałości z katalogu “Program Files”.

  3. Uruchom komputer ponownie.

  4. Zainstaluj grę i zrób aktualizację wg opisu na serwerze, na którym grasz.

@Antharas jak on zrobi aktualizację to mu się Interlude zacznie ściągać… a pisał, że gra na c4.

@kumar1 zrób tak jak antek;P napisał, tyle że bez aktualizacji klienta. Nie zaszkodzą też nowsze sterowniki i directx.

Zazwyczaj na CE reinstall gry pomaga.

Witam.

Chciałbym zagrać w Lineage II ale występuje mi następujący błąd:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3200 MHz with 1022MB RAM

Video: NVIDIA GeForce 6200 (9147)

Insufficient Memory.

Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.

You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

History: FMallocWindows::Malloc <- FMallocWindows::Realloc <- 00000000 -1678788344 FArray <- FArray::Realloc <- 327022369*8 <- FUnrealfileSummary<< <- LoadSummary <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageNPC.a_fighterguild_teacher_MHuman NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Prosze o pomoc.

Z góry Thx.

Przeczytałeś to dokładnie?

Pisze tam, że brakuje Ci pamięci i gra raddzi Ci sprawdzić dostępne miejsce na dysku i plik wymiany.

Prawym na mój komputer->właściwości->zaawansowane->wydajność->ustawienia->zaawansowane-> pamięć wirtualna ustaw ją na 1 GB (po wpisaniu liczby kliknij w ‘ustaw’). Powinno pomóc.

Zna ktoś serwer do lineage 2 interlude bez tego criticala???

Tyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee szykalem i nic ciągle ten critical!! :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

2008.7.22 13:11:24

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2091 MHz with 1023MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 7300 GT (9147)

PosCode : LS1:0:0:0 1/0

General protection fault!

History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- 1.510000::0 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

mi wyskakuje takie cos plz pomocy! !!

Proszę pomóżcie :-x .Lineage włącza się normalnie ale… no właśnie gdy chcę stworzyc postac wyskakuje mi critical error :frowning: .Oto jego treśc:

2008.8.23 13:07:35

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel Unknown processor @ 2817 MHz with 1023MB RAM

Video : RADEON 9200 SERIES (6614)

CreateVertexShader failed(D3DERR_INVALIDCALL).

History: CreateShader <- FD3DVertexShader::FD3DVertexShader <- UD3DRenderDevice::GetVertexShader <- FD3DRenderInterface::SetVertexStreams <- USubSkeletalMeshInstance::Render <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- Actor <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

pomóżcie plz :cry:

2008.9.8 19:51:19

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1502 MHz with 511MB RAM

Video : No Video

PosCode : LS1:0:0:0 1/0

General protection fault!

History: FL2GameData::LoadL2DataBin <- FL2GameData::ClientDataLoad <- FL2GameData::Load <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Ma ten problem prosze o pomoc !!

Co zrobic???

mam taki error jak zostawię grę na sklepie to mniej więcej po godzinie wywala taki błąd

tylko nie wiem jak to z ta pamięcią bo samego RAMu jest mase jak an L2 a wirtualnej może wykożystywać do 10GB dysku

prosze o pomysly co zrobić by wyzbyc sie problemu

2009.1.25 09:42:40

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 3003 MHz with 2047MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 9600 GT (7783)

Insufficient Memory.

Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.

You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

History: FMallocWindows::Malloc <- AProjector::Attach <- AProjector::execAttachProjector <- UObject::ProcessEvent <- (ShadowProjector 22_22.ShadowProjector78, Function Engine.ShadowProjector.Tick) <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Jakiego masz lineage ? i na jakim serwie ?

Mam problem z lineage 2. Pobrałem gre i patcha dragon network odpalilem gre zalogoalem sie wszystko ok. I nagle wystapil problem przy tworzeniu postaci i wyborze rasy gra sie nagle wyłącza i wyskakuje fatal error!

Co zrobic? Prosze o kontakt na gg ******** !!

2009.3.15 11:25:14

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ -639 MHz with 1977MB RAM

Video : Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family (5009)

SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b: Serial size mismatch: Got 38913, Expected 38917

History: LoadObject - (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b 14630391==14630391/23404624 14591478 38917) - ULinkerLoad::Preload - PreLoadObjects - UObject::EndLoad - UObject::StaticLoadObject - (Core.Class LineageWarrior.MFighter NULL) - UObject::StaticLoadClass - NControl::SendEventMessage - NControl::SendEventMessage - NCPushButton::OnLButtonDown - NCVirtualWndMain::SetFocusingWindow - NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg - NConsoleWnd::DispatchWndMsgX - NConsoleWnd::MasterConsoleEventProcess - UEngine::InputEvent - UWindowsViewport::CauseInputEvent - UWindowsViewport::UpdateInput - UViewport::ReadInput - APlayerController::Tick - ALineagePlayerController::Tick - TickAllActors - ULevel::Tick - (NetMode=0) - TickLevel - UGameEngine::Tick - UpdateWorld - MainLoop

2009.3.29 16:01:47

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 1997 MHz with 511MB RAM

Video : ASUS Extreme AX550 Series (6606)

Bad name index -40959/1633

History: ULinkerLoad<

Jak chcem wybrac postac to pojawia mi sie takie cos jak by ktos wiedzial jak to mozna usunąc to bardzo prosze napisac. Z góry thx. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ściagnij full update albo po prostu nie masz wymaganej wersji gry !

Siema

Mam sprawe. Gralem w Lineage 2 z 2 tygodnie i nagle wyskoczyl mi critical error od tego momentu wyskakiwal mi co godzine moze 1,3h. Wczoraj wieczorem chcialem pograc i wlanczam l2 i nie widze okienek typu trade,clan itp… oraz broni.

Odinstalowalem l2 i zainstalowalem od nowa wgralem pacha i nic…

L2 wogole nie chce sie wlaczyc… zrobilem przywracanie systemu nic, pozyczylem od kumpla l2 zainstalowalem nic,zmienilem partycje instalacji z C na D i tez nic…

Gram na Earth x7 C6

Prosze o pomoc. xd

Uprzedzam ze nie chce robic formata

Dodane 13.04.2009 (Pn) 14:54

Siema

Mam sprawe. Gralem w Lineage 2 z 2 tygodnie i nagle wyskoczyl mi critical error od tego momentu wyskakiwal mi co godzine moze 1,3h. Wczoraj wieczorem chcialem pograc i wlanczam l2 i nie widze okienek typu trade,clan itp… oraz broni.

Odinstalowalem l2 i zainstalowalem od nowa wgralem pacha i nic…

L2 wogole nie chce sie wlaczyc… zrobilem przywracanie systemu nic, pozyczylem od kumpla l2 zainstalowalem nic,zmienilem partycje instalacji z C na D i tez nic…

Gram na Earth x7 C6

Prosze o pomoc. xd

Uprzedzam ze nie chce robic formata

wyskakuje mi taki błąd jak włączam Lineage2 :<<<

2009.5.9 15:57:54

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel Celeron Processor @ 2603 MHz with 1279MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 8500 GT (5827)

PosCode : LS1:0:0:0 2/0

General protection fault!

History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- 1.510000::0 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Nie mam pojęcia co zrobić … stało sie to po dodaniu patcha z GravelanD’a

PROSZĘ O POMOC :<

Witam Mam taki sam problem.Albo wyskakuje mi taki critical error jak koledze powyzej :

UOrcMove::CalculateCRC32 <- 1.510000::0 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Dzieje sie to tylko jak proboje wejsc na server L2 gm-gracia part2

Jakby ktos mogl to prosze o pomoc.

Dodane 24.05.2009 (N) 19:56

A to moj numer gadugadu prosilbym mi napisac co zrobic na gg nawet jak jestem niedostepny

10473427

Prosze o pomoc!.

nazwa serwera, wersja klienta uzywana na serwerze, wasza wersja klienta. to sa dane potrzebne do jakiejkolwiek pomocy.

do redakcji: na prywatnych serwerach mozna grac w lineage 2. nie jest to niczym zabronione. zabroniona jest modyfikacja klienta i uzywanie “oficjalnych” plikow serwerowych. rozrozniajcie prosze te dwa jakze rozne pojecia i w swej madrosci nie wywalajcie tematow do kosza.