Critical Errors problem! POMOCY!

Blagam pomozcie mi z moim kompem!! Wyskakuje mi critical system errors i trojan win32. Pokazuja mi sie ikonki od tego w trayu. Pewnie wiecie o co biega :slight_smile: Tak wiec prosze, POMOCY! Musze miec kompa sprawnego jescze dzisiaj bo musze zrobic zade na polak zeby miec 5 na polrocze :lol:, a ten wir czy tam trojan BARDZO mi w tym przeszkadza.

Oto moj log z Hijacka:

Co i jak robic?? :cry:

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

czyli mam zrestartowac kompa do tryby awaryjnego? (LoL nie pamietam jak sie to robi) i wczesniej wylaczyc przywracanie systemu?? poprawka juz wiem :slight_smile:

Wiesz czy nie? Na wszelki w…

Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

Stosujesz Smita i wklejasz nowe logi :wink:

No to napisz dopiero wówczas na Forum.

Bo logi zginą. Proszę napisać posta dopiero, gdy będą nowe logi.

Tak wiec zrobilem co kazaliscie i otrzymalem nastepujace wyniki:

Hijack:

Silent Runners

natomiast c\rapport.txt tutaj wklejam tego, ktorego dostalem od razu po użyciu SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu.

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\qrzsyr.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Usuwasz Hijackiem te wpisy:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

a logi z czego mam dodac?? z ktorych programow??

Nowy log z Silenta i Hijacka :slight_smile:

OK! NEW LOGI:

Hijack

Silent Runners

slucham ja Was?

Już jest ok.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

naprawde?? koniec?? EJ no kurde DZIEKI! !!

Tak, to już koniec.

Jeśli wybrałeś Tryb awaryjny to internet nie powinien działać.

Jeśli chcesz mieć pod awaryjnym internet to wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci i wtedy jak najbardziej powinien działać.

ok i dzieki jeszcze raz za pomoc. EloU!