Critical process died

Witam podczas próby odpalenia 10, wyskakuje mi ekran śmierci o treści Critical process died , próbuje przy ponownym uruchomieniu wejść w automatyczna naprawę ale jak się odpali to nie mam możliwości niczego kliknąć ani klawiaturą a ni nie pojawia się myszka i teraz nie mam pojęcia jak mam to naprawić.

Zresetuj ustawienia biosu. Spróbuj uruchomić system. Czy masz nośnik ( pendrive, płytę ) z zapisanym systemem. Jeżeli tak to uruchom komputer z tego nośnika. Będziesz miał różne opcje naprawy sytemu. Uruchom wiersz poleceń jako administrator i wpisz sfc /scannow. Nastąpi automatyczna naprawa plików systemowych. Możesz również spróbować uruchomić system w trybie awaryjnym. Podczas logowania do systemu wciskamy i przytrzymujemy lewy klawisz SHIFT i w tym samym czasie klikamy uruchom ponownie. Klikamy na rozwiąż problemy > opcje zaawansowane > ustawienia uruchamiania > włącz tryb awaryjny > uruchom ponownie i wybierz ponownie uruchom tryb awaryjny. Uruchom wiersz poleceń jako administrator i wpisz sfc /scannow. Jeżeli komputer się nie uruchomi prawdopodobnie będziesz musiał przeinstalować system.