Critical System Error


(The Neptun) #1

witam wszystkich jestem tu nowy.

tak wiec pojawia mi sie taki komunikat "Critical System Error!", gdy na niego klikam przechodzi mi do takiej strony http://www.virusburst.com/download.php? ... i0thhmdre7. robie scana tym programem i takie sa wyniki http://img47.imageshack.us/img47/6366/otk0.png

jako iz nie mam klucza do programu wszystko ograniczone jest do scanu tylko. probowalem usunac to kasperky'im/mks_vir'em/trojan remober'em/antyvirus tools i zaden tego mi nie wykryl. czy ktos z was wie jakim programem moge to usunac??


(adam9870) #2

Ta aplikacja to ściema.

Spróbuj uźyć narzędzia SmitFraudFix po czym daj log z HijackThis oraz SilentRunners.

Dodatkowo pozamykaj porty robakom w tym celu proszę użyć narzędzia Windows Worms Doors Cleanera i zmień w nim znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.


(Dudas bad boy) #3

Dokładnie, miałem już z 3 takie programy jak jeszcze nie znałem sie na kompie wyskakiwały mi komunikaty ze mam to sciagnac posłańce itp. I wsszystko zeby zapłacić ;/ nie sciagaj wiecej ty ■■■■ów.


(Amanicki) #4

Zaje…iście Wielkie DZIĘKI

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


(Gutek) #5

DiAM o co tobie chodzi?


(Magdallen) #6

Dokładnie mam to samo ale z Waszych odpowiedzi nie wiem czy będę umiała sobie poradzić, czy mógłby ktoś krok po kroku napisać mi jak się tego pozbyć? :slight_smile:


(adam9870) #7

Gutek2222 Zapewne był taki sam problem i dzięki mojej radzie, która została zacytowana okazałem się pomocny.

magdallen Robisz tak:

  1. Pobierz TO, następnie rozpakuj. W celu rozpakowania kliknij prawym klawiszem myszki na pobrany plik i wybierz opcję w stylu Rozpakuj tutaj.

  2. Wyłącz przywracanie systemu:

  1. Uruchamiasz system w trybie awaryjnym:
  1. Wchodzisz do folderu z rozpakowanymi w punkcie pierwszym plikami i uruchamiasz SmitFraudFix.cmd.

W zasadzie dalszą instrukcję masz tutaj więc nie chcę powtarzać:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 329#539329

Pamiętaj tylko, że wybierasz opcję 2. Clean

Po zastosowaniu czyszczenia zamykasz program i uruchamiasz ponownie komputer tylko tym razem już w trybie normalnym. Potem tylko robisz dwa logi (hijack i silent). Opis jak je zrobić znajduje się w pierwszym i drugim poście w temacie wcześniej zlinkowanym.

Powodzenia :slight_smile: