Critical system error

mam powazny problem poniewaz gdy wlaczam komputer wyswietla mni sie w prawym dolnym rogu Critical system error… i jeszcze jakis inny komunikat ze mam wirusa w c:\windows\system32… sprawdzilam antywirusem i sie okazalo ze jest i wyleczylo ten plik ale nadal to mi sie wyswietla a sparwadzałem kilka razy antywirusem c:\windows i caly komp i mie nie wyswietla ze mam wirusa co mam zrobic prosze o szybka pomoc

Wklej loga z Hijacka

Z tego co wiem, jest to winą syfu i powinien poradzić sobie z nim SmitFraudFix. Dlatego proszę użyć go w trybie awaryjnym z opcji numer 2.

Po wykonaniu wklej dwa logi - HijackThis oraz SilentRunners. Opis jak je wykonać znajduje się TUTAJ.

juz sobie poradzilem zrobilem przywracanie systemu 4 dni wstecz i jak narazie jest dobrzee

Mam pytanie. Jak zrobić przywracanie systemu:)?? Poniewaz mam ten sam problem a mimo ze naprawiam logi nic to nie daje. Dalej jest to samo:/

Punkty przywracania systemu tworzą się automatycznie po instalacji nowych sterowników, nowego oprogramowania etc. więc nie koniecznie musiał się on utworzyć po instalacji śmieci powodujących wyświetlanie dymka wspomnianego wcześniej.

No ale jeśli chcesz to możesz spróbować. Wybierz więc start => wszystkie programy => Akcesoria => Narzędzia systemowe => przywracanie systemu. Dalej pojawia się gotowy kreator z dwoma opcjami do wyboru na samym początku:

  1. Przywróć mój komputer do poprzedniego stanu - Ta opcja umożliwia skorzystanie z punktu przywracania, który jest już utworzony.

  2. Utwórz punkt przywracania - Pozwala na stworzenie nowego punktu przywracania.

Czyli powinienneś wybrać opcję pierwszą.

Ale jeśli jednak nie będzie odpowiedniego punktu lub woogle ta funkcja będzie wyłączona to jednak użyj SmitFraudFix , a potem wklej log z HijackThis oraz SilentRunners. Opis tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Usuwanie śmieci na podstawie logów to naprawdę nic szczególnie trudnego, a jeśli jesteś początkujący to sprawdzający loga może napisać instrukcję kroczek po kroczku aby ograniczyć to do naprawdę minimum. :wink:

Tak tylko chciałem usuwac te śmieci i pisalo że sie nieda b ocos wciaż tego używa. Zrobilem przywracanie systemu a że ten śmieć wgrał sie wczoraj a zrobiłem przywracanie do piątku. To wszystko dziala elegancko. Dzieki wielkie;) :slight_smile:

Pomocy a nie da sie cofnąć kompa jakiś tydzień wstecz ja nie mam punktów kontrolnych do tego czasu może jest ajkiś sposób?

Musisz miec jakis punkt kontrolny. Chodzby bardzo odlegly. T o powinno pomoc. Kurde 3 lata temu ten watek zalozylem :smiley: