Critical System Errors

(skarpetowy joe) #1

Witam. Złapałem jakieś świństwo. W prawym dolnym rogu pojawiała mi sie ikonka "Critical System Errors" Skożystałem z porad dla poprzednich użytkowników którzy mieli podobny problem. Uruchomiłem program SmitfraudFix ale z włączonym przywracaniem systemu. Po ponownym uruchomieniu wydaje się że problem znikł. Chciałbym żeby ktoś bardziej wtajemnicony sprawdził moje logi czy na pewno wszystko jet OK. Z góry dzięki

(Bbieniol) #2

Usuń ręcznie z dysku folder:

C:\Program Files\ MyGlobalSearch

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

(skarpetowy joe) #3

Dzięki, zrobiłem co trzeba, przesyłam nowe logi

pozdrawiam

(Bbieniol) #4

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Odpalalsz Hijacka -> Do a system scan only i zazaczasz wpis:

I klikasz na dole Fix Checked :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

(skarpetowy joe) #5

nowe logi :slight_smile:

:slight_smile:

(Gutek) #6

do notatnika wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

(Kubakus) #7

Dołączę się do tu, żeby nie mnożyć tematów. Chodzi o to samo: Critical System Errors!

Ktoś korzystał z mojego kompa i nawet nie wiem co się stało. Proszę o pomoc i przejrzenie loga. Dzięki